Žieminės suknelės

Suknelė tauKas sakė, kad žiemą moterys turi dėvėti tik šiltas kelnes? Sukneles internetu pardavinėjamos skirstomos į kategorijas, ir vien tas skirstymas atkreipia dėmesį į tai, kad kai kurios suknelės būna itin šiltos, žieminės. Kokios suknelės geriausiai tinka šiai žiemai?

Vilnonės ir megztos

Vienos iš populiariausių suknelių žiemą visada yra megztos suknelės. Tokios sukneles internetu dabar sparčiai perkamos. Jas galime pamatyti daug kur, ir moterys bei merginos mielai jas dėvi darbe ir namuose. Kai kurios mezga netgi pačios, tačiau dažniausiai yra perkama, nes nepakanka laiko numegzti viskam, ką norėtųsi. Dabar madingos itin didelės megztos suknelės. Pagamintos iš daugybės medžiagų sluoksnių, krentančių ir suvyniojančių žmogų lyg į kokį kokoną. Tokios suknelės itin stilingai atrodo prie aukštų ilgais aulais batų, tačiau taip pat jos netgi gali būti dėvimos vietoje kardigano ar ilgo megztinio ant aptemptų džinsų. Tad su tokiomis vilnonėmis bei megztomis suknelėmis gali pasipuošti ir klasikos mėgėja, ir moderni stileiva. Vilnonės suknelės visada užtikrina šilumą. Tereikia apsimauti dar ir pašiltintas pėdkelnes, apsimauti ilgus batus, ir galima eiti taip apsirengus net per didžiausią speigą. Taip pat populiarios ir suknelės su didelėmis pynėmis. Šį sezoną labai madingos ir didžiuliais virbalais ir storiausiais siūlais megztos suknelės.

Suknelės žemiau kelių

Jeigu kalbėtume apie suknelių ilgį, tai reikėtų šį sezoną ypatingai išskirti sukneles, krentančias žemiau kelių. Būtent jos tampa sezono vinimi. Kai madingos ir žemiau kirstos kelnės, ir iš po palto išlendantis ilgas sijonas, taip pat ant bangos ir pusilgės suknelės. Jos yra praktiškos, nes labiau šildo negu trumpos, ir taip greitai neišsitepa kaip visiškai ilgos. O dabar jos ir labai madingos. Kol kas tas pusilgis trumpumas tiek kelnių, tiek suknelių, žmonėms dar bado akis. Vieniems dar negražu, kiti nežino, ką galvoti, tretiems tai atrodo gražu. Vėliau tai taps masiniu reiškiniu ir visi pripažins, kad gražu, o kol kas, kaip ir su visais madingais dalykais, atrodo įtartina.

Taip pat madingas ir dar vienas suknelių kirpimas. Tai – suknelė pagal Renesanso moters portretą. Su tokia galima drąsiai žygiuoti kur nori ir atrodyti tikrai įspūdingai. Dabar madingos ir vėl pūstos rankovės, parauktas suknios sijonas ir kiti dalykais, kuriuos būtų galima pavadinti tikrai prašmatniais. Taigi, suknelių įvairovė šią žiemą tikrai leis kiekvienai moteriai ir merginai išsirinkti patinkantį drabužį ir jį dėvėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *