Ką veža vilkikai, fūros?

Apsilankę ten, kur vyksta vilkiku supirkimas, pastebėsite, kad vilkikų gali būti labai įvairių. Jie skiriasi, priklausomai nuo to, ką jie veža, kokio dydžio ir paskirties. Kai kelyje sutinkate sunkvežimius, vilkikus ar tentinius vilkikus, taip pat galite pasidomėti, ką jie veža. Kartais apie tai praneša specialūs lipdukai, nors pastaruoju metu galima pastebėti, kad su lipdukais žmonės dirba netvarkingai ir klijuoja ant tentų juos įvairius.

Daržoves ir vaisius su specialiomis dujomis

Kartais pasitaiko sunkvezimiu pardavimas, kuriuose dar būna likę kokių nors senų gabentų krovinių likučių. Nemalonu, bet pasitaiko. Ką nesunku rasti sunkvežimyje ar vilkike? Ko gero, nustebtumėte, tačiau iš tiesų galima rasti įvairių daržovių lapelių, vienetų, jų nubėgusių sulčių pėdsakų. Tačiau tai rasite retai. Įdomu tai, kad vilkikams vežant daržoves, jų puspriekabė gali būti pilna specialių dujų, kurios arba sulaiko daržovių ir vaisių nokimą, arba kaip tik leidžia vaisiams nokti kelyje.

Kitas maisto prekes

Superka vilkikusKartais vilkiku supirkimas vyksta po didelių avarijų. O po jų taip pat ant kelio pasipila ir dalykai, kuriuos vilkikas vežė. Neretai pasitaiko ir įvairių skirtingų maisto produktų, kuriuos buvo vežama. Lengviausia, aišku, vežti tokius maisto produktus, kurie nereikalauja ypatingai sudėtingų sąlygų. Pavyzdžiui, sausainius, vaflius, riešutų sviestą, šokoladus. Kitaip tariant, mažai gendančias ar išvis negendančias prekes. Jų vežimas nereikalauja didelių pastangų ar papildomų išlaidų. Tiesiog galima vežti ir tiek. Tad jei po avarijos ant kelio pribyra „Twix“ ar kitokių šokoladukų, būkite tikri – ateis vietiniai ir juos pasiims.

Gyvulius

Kai kurių sunkvezimiu pardavimas gana retas – tai gyvulinių sunkvežimiai. Tačiau jie taip pat rieda keliu ir kartais veža gyvulius. Kur šie vežami? Visą gyvenimą praleidę tam tikroje fermoje, gyvuliai keliauja dažniausiai ten, kur būna pabaigiamas jų gyvenimas – į skerdyklas. Kai kurie gyvūnai vežami pardavimui, dar kiti į zoologijos sodus, aišku, tenka vežti gyvulius ir pas veterinarus.

Dūžtančius daiktus ir techniką

Atsargios kelionės reikalauja lengvai dūžtantys, subyrantys, krentantys kroviniai, o tokių taip pat pasitaiko. Tenka vežti stiklo, keramikos daiktus ir įvairią techniką. Kompiuterius, telefonus, stambiąją ir smulkiąją buitinę techniką, priedus ir pan. Žinoma, viskas būna atitinkamai įpakuota, bet visgi reikia galvoti apie tai, kad daiktai nedužtų ir atsargiau vairuoti sunkvežimį ar vilkiką.

Automobilius

Tarptautiniuose keliuose dažnai pamatysime ir vilkikus arba sunkvežimius, kurie keliauja tarptautinius maršrutus su keistu kroviniu – mašinomis. Anksčiau tai netgi buvo galima vadinti mūsų nacionaliniu verslu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *