Idėja vestuvėms – autobuso nuoma

Nors vestuvėms dažniausiai pasirenkama ne autobusu nuoma, o kolona atskirų automobilių, jūs galite sulaužyti šią tradiciją ir pradėti naują. Išsinuomoti autobusą savo šventei yra puiki idėja, kuri leis mėgautis nauja šventės kokybe. Nesuprantate, kodėl taip sakome? Tik pagalvokite, kas jūsų laukia…

Vietoje automobilių nuomos – šventiškas autobusas

Taigi, jeigu autobusu nuoma Kaune dar jūsų nesuviliojo vestuvėms, turbūt galvojate apie mašinos nuomą. Gal tik jaunieji išsinuomos kokį senovinį kadilaką, o gal turite daugiau pinigų ir visiems svečiams išnuomosite gražias mašinas, su kuriomis pasileisite po gražias vietas, fotografui važiuojant iš paskos ir viską įamžinant. Tačiau pagalvokite apie tai, kad viskas gali būti ir kitaip, nei iki dabar mąstėte. Jūs galite sau leisti ir kitokią šventę. Sutaupyti krūvą pinigų ir turėti jaukesnį ir linksmesnį laiką, išsinuomojus autobusą.

Visi svečiai vienoje vietoje

Autobusų nuomaVisų pirma, autobusu nuoma apsimokės dėl to, kad kelionės metu visi bus drauge. Pagalvokite, kiek daug alkoholio kartais tenka per vestuves pralieti tam, kad žmonės pradėtų pagaliau bendrauti ir atsipalaiduoti. Nenuostabu, jeigu jūs visus žmones laikote komforto zonoje, su savo artimaisiais ir niekuo kitu, netikėtai visus susodinus prie stalo vieną priešais kitą, bus sunku priversti žmones atpalaiduoti veido raumenis, prieš tai neįlašino šio to stipresnio į burną. O štai kelionės autobuse metu bus galima turėti linksmybių, pirmąją pažintį ir net žaidimų. Taip visa šventė prasidės anksčiau. Ir nebus rizikos, kad kažkuri mašina suges, suduš ir pakenks šventei, kad kažkas nesilaikys kelionės plano ir nevažiuos kažkur kitur.

Dainos, užkandžiai ir linksmybės autobuse – tai bus ta idėja, kuri visus suvienys. Išties, labai smagu yra važiuoti dainuojančiu autobusu. Pamatysite, visi iš pradžių jausis keistai ir net nenorės tokios idėjos turėti, tačiau netrukus pajusite, kaip gali būti smagu. Tikrai autobuso nuoma nėra toks prabangus dalykas, kad negalėtumėte žmonių nepalinksminti pasinaudojus tokiu būdu. Išties jau ir autobuse galima prasiųsti lengvųjų gėrimų butelį, tačiau tuomet gali tekti dažnai stoti pamiškėse ir taip gadinti dienos planą.

Ekskursija po gražias vietas

Taigi, kur važiuoti su tuo autobusu? Viena vertus, gal jums tiesiog reikės nuo bažnyčios ar santuokos rūmų nusigauti iki šventės vietos. Kita vertus, kodėl nepasivažinėjus daugiau ir nepasidarius ekskursijos po gražias vietas? O jeigu visa tai laikysite paslaptyje, tuomet draugams bus išvis smagu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *