Butų kainos Vilniuje jaunai šeimai

Butai Vilniuje naujakuriamsJaunos šeimos, apsisprendusios gyventi sostinėje, ima mąstyti, kur sukti savo lizdelį. Naujas butas Vilniuje – būtų tobula vieta apsigyventi. Tačiau ne kiekvieno kišenės storumas vienodas. O ir kainos labai skirtingos. Štai 2 ir 3 kambarių butai gali sudaryti 1 kambario Naujamiestyje kainą, jeigu didysis butas yra ne centre. O jeigu jis dar ir išvis toli už miesto, tai gal jis savo kaina ir pasivys kokį nors butą apskritai centre. Pažiūrėkime, koks naujas butas Vilniuje išeina už įvairią sumą.

Ką pirkti už 20 tūkst eurų?

Jeigu pirksite seną butą, už 20 tūkst. eurų norėdami apsigyventi centre, galėsite sau leisti nebent bendrabučio tipo kambarį ar 11 kvadratinių metrų butą Naugarduko gatvėje, o gal kažkur labiau Užupyje. Vargu, ar už tokią kainą gyvensite pačiame Senamiestyje ar ant Neries kranto. Tačiau taip pat už šią sumą galėtumėte gauti didesnį (apie 30 kvadratų) butą kur nors toliau nuo centro. Pavyzdžiui, Pašilaičiuose.

Padidinkime sumą iki 60 tūkst.

Jeigu pirksite butą, kuris kainuos apie 60 tūkst. eurų, tuomet galėsite įsigyti daugiau. Galbūt paimsite pradinę 20 tūkst. eurų sumą ir kažkuris iš poros pasiims dar 40 tūkst. eurų paskolą. Tuomet su šia suma galėsite ieškoti sprendimo ir ne tokiam mažam butui. Ką už tokią sumą būtų galima gauti centre? Išties, už ją jau galima ir nusipirkti nedidelį naują butą visų taip mėgiamame rajone – Naujamiestyje. Čia galima kurti gražią ateitį ir įsivaizduoti, kad bus tikrai gražus gyvenimas. Tai rajonas, kurį daug kas renkasi. Sakoma, kad dabar yra tikrasis Naujamiesčio atgimimas. Taip pat už šią sumą galima nusipirkti 1 kambario butą pačiame centre arba didžiulį seną butą toli nuo centro (Fabijoniškėse, Pašilaičiuose). Tačiau, jeigu apskritai labiausiai renkatės gyvenimą centre, čia daugiausiai laiko leidžiate, tuomet jums tikrai neverta kraustytis į užmiestį, o vėliau važinėti didelius atstumus.

Jeigu turi 100 tūkst. eurų

Su tokia suma galima rinktis jau išties solidų variantą bet kurioje miesto dalyje. Žinoma, galios ta pati taisyklė. Kuo butas naujesnis, kuo daugiau jame vietos, kuo jis geresnėje miesto dalyje – tuo brangesnis. Dėl to skirtumai tarp butų kainų viename mieste gali būti išties milžiniški. Žinoma, tas pats butas būdamas kokiame Alytuje kainuotų tikrai žymiai mažiau, tačiau dabar teks įsivaizduoti būtent tokias gyvenimo sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *