Sprogo vamzdis? Padės greitieji kreditai.

Net jeigu planavote butą remontuoti iš paskolos šią vasarą, gali būti, kad remonto ekstra situacijoje prireiks anksčiau, o jį padengti padės kreditai geromis sąlygomis. Kaip rodo lietuviška statistika, dauguma gyventojų apskritai skolinasi pinigus ir ima kreditus dažnai būsto remontui arba įsigijimui, todėl paskolų pasiūlymai, susiję su nekilnojamuoju turtu, anokia naujiena. Tačiau vieniems tai tenka daryti ilgai planavus pokyčius, o kitus nelaimė užklumpa netikėtai.

Seni vamzdžiai – tiksinti bomba

KreditaiAvarinės tarnybos Vilniuje per metus važiuoja į senus daugiabučius per 10 tūkst. kartų, kadangi ten sprogsta vamzdžiai. Senuose daugiabučiuose, kur vamzdžiai tie patys seni ir nekeisti bent 20 – 25 metus, situacija jau dabar yra kaip tiksinti bomba. Tikras stebuklas, jeigu pragyvenote apie 30 metų su tais pačiais vamzdžiais, ir dar nieko neužliejote. Santechnika ten yra kritinės būklės, taigi, net jeigu neplanuojate, kad taip nutiks, jūs iš tiesų galėtumėte būti pasitaupę būsimoms avarijoms. Jų dažnai nutinka senuose butuose, ir galima įsivaizduoti, kad nuolat senų daugiabučių rajonuose kas nors ką nors yra užlieję ir sprendžia šią bėdą.

Kodėl geriau greitieji kreditai

Taigi, įsivaizduokime, kad potvynis griausmingai užliejo jūsų namus, o duris jau spardo įsiutę kaimynai iš apatinių ir aplinkinių aukštų, nes užliejote jų lizdus. Ką daryti? Reikia kuo skubiau likviduoti tragedijos padarinius ir užkirsti kelią kitoms būsimoms pasaulio pabaigoms. Viskas kaip ir būtų gerai, tik… Kaip tyčia – tuščios kišenės, piniginės ir banko sąskaitos. Neturite pasitaupę juodai dienai, o diena tikrai juoda, šlapia, ir toliau virstanti potvyniu. Taigi, reikia kuo greičiau skolintis pinigų ir tvarkyti vamzdžius. Šiuo atveju, gali pasirodyti, jog yra keli skirtingi paskolų pasiūlymai. Deja, tai bus tik optinė apgaulė. Nes geri pasiūlymai nebus tokie geri, kadangi iš tiesų paskolą jūs gausite iš banko ne dabar. Ne dabar, kai jums kuo greičiau reikia susitvarkyti, o vėliau. Po kelių dienų, po savaitės, po kelių savaičių. Tai juokingai skamba, kai žinome tekančią jūsų situaciją ir jau beveik užuodžiame, kaip svyla po jūsų butu gyvenančių gyventojų elektros instaliacija. Taigi, pati geriausia užduotis, be abejo, yra greitieji kreditai. Kodėl? Nes juos galite gauti dar važiuodami namo iš darbo, iš kurio jus išlupo pasipiktinusių kaimynų skambutis, pranešantis apie nelaimę jūsų bute. Iš tiesų, greitos paskolos jums tuojau pat gali padėti išspręsti šią problemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *