Originalus vaiko kambarys ir tinkamas apšvietimas

Jeigu jau pasiryžome įrengti gražų vaikų kambarį, tai tegul ir šviestuvai vaikų kambariui būna tikrai originalūs bei skirti vaikams. Tai kas, kad tie šviestuvai netiks amžiams. Tačiau jūsų vaiko prisiminimai vaizduotėje apie tokius puikius namus liks amžinai. Tad, jeigu iki šiol to negalvojote, dabar per naują įvertinkite galimybes ir nupirkite gražius šviestuvus vaiko kambariui.

Šviečianti sieninė žvaigždė

šviestuvai vaikų kambariuiVienas iš dalykų, kurį tikrai verta pakabinti vaiko kambaryje – tai ant sienos šviečianti didelė plastikinė žvaigždė. Šviečia lemputė, o formą sudaro tas gaubtas. Jeigu labai norėsite, galėsite tokias pakabinti ir kelias. Tamsesnė lempa gali degti, kad ir visą naktį, būti tuo šviesos šaltiniu, kuris atbaido baubus vaikui miegant naktį. Jeigu gaubtas šviesesnis – tegul šviečia vietoje pagrindinės lempos, kada kambaryje pakanka švelnesnės šviesos. Smagu, kai vaiko kambaryje šviestuvai atrodo kitaip nei kituose kambariuose, yra puikiai pritaikyti būtent vaikų poreikiams, o vaikai gerai atpažįsta, kad tai tik jų kambario dalis.

Spalvoti toršerai su paveikslėliais

Stiliaus ir dizaino šlovintojai neabejotinai turėtų pasirinkti stilingus vaikiškus toršerus. Dažniausiai tai būna baltas toršero gaubtas su viena spalvota linija išpieštais vaikiškais paveikslėliais, gali būti spalvotas toršero stovas. Toks pasirinkimas labiausiai patiks vaikams, kurie irgi, kaip ir tėvai, nesigvieš ryškiausių spalvų, o vertins minimalistinius sprendimus.

Lengvas popierinis centrinis šviestuvas

Ar žinote, kaip atrodo lengvi kiniški šviestuvai? Dažniausiai jie būna pridengti lengvu popieriniu gaubtu. Tai gali būti ir centrinis šviestuvas, ir kitokie šviestuvai. Centrinis gaubtas gali būti popierinis, ir tada sukursite rytų lengvumo jausmą. Be to, galite su vaiku daryti šviestuvo gaubto darymo dirbtuvėles: tai ugdys vaikų kūrybiškumą, leis pasidžiaugti tikrai gražiais, švelniais ir lengvais sprendimais. Tačiau popierinis centrinis šviestuvas turėtų kaboti taip, kad būtų tikrai apsaugotas nuo tiesioginio sąlyčio su karšta lempute, o ir lemputę reikėtų rinktis ne kaitrinę, įvertinus, kad visgi tam tikras gaisro pavojus tokiais atvejais tikrai yra.

Šviestuvai su mėgstamais herojais

Turbūt labiausiai vaikams patiks šviestuvas su mėgstamo herojaus paveikslėliais. Gal tai bus jų mėgstamo animacinio filmuko, gal komikso herojai, o gal piešinėliai iš dažnai skaitomų pasakų. Viena vertus, herojų kultas tapęs tikra korporacija, iš kitos pusės, tai tokia nekalta priemonė pradžiuginti savo vaikus, galbūt paskatinti juos už tai, kad kažką tinkamai padarė, išmoko, kad buvo smalsūs ir paklusnūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *