Brokeriai patvirtina – šiuo metu itin geros sąlygos naujiems butams įsigyti

Kai ateina laikas pirkti naują būstą, esame priversti apgalvoti įvairius šio sprendimo privalumus ir trūkumus. Reikia pripažinti, kad naujų namų įsigijimas visais atvejais reikalauja itin didelių išlaidų, todėl neretai šiam tikslui taupome daugelį metų, itin dažnai – prašome dar ir banko paskolos. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad šiuo metu galima džiaugtis itin palankiais NT vystytojų pasiūlymas – geros sąlygos naujiems butams įsigyti atitiks tiek taupančiųjų, tiek išrankiųjų pirkėjų lūkesčius. Žinoma, skubėti niekuomet neverta – visų pirma reikia gerai įvertinti mums siūlomo būsto privalumus bei trūkumus.

Kaip išsirinkti naujus namus?

Amber City projektasKad išvengtumėte bet kokių galimų rūpesčių, rinkitės patikimus nekilnojamojo turto vystytojus ir šiuolaikinius, funkcionalius bei praktiškus NT projektus, orientuotus į maksimalią gyvenimo kokybę. Kad naujieji namai atitiktų jūsų (ir jūsų šeimos) poreikius, o būstas džiugintų savo funkcionalumu ne vieną dešimtį metų, įvertinkite būsto kainos ir kokybės santykį. Praktika rodo, kad paprastai kalbama apie dvi problemines situacijas – vienu atveju butas kainuoja sąlyginai nedaug, tačiau jo sukurta gyvenimo kokybė neatrodo geidžiama ar patraukli, kitu atveju butas žavi savo komfortu, stiliumi, patogumu, tačiau tuo pačiu reikalauja itin didelių išlaidų.

Vertindami kainą, skirkite laiko nekilnojamojo turto rinkos analizei. Kad galėtumėte pasakyti, ar būstas vertas konkrečios pardavėjo nurodytos sumos, turite žinoti šiuo metu rinkoje dominuojančius būstų įkainius. Jei šiam darbui neturite laiko, siūlome bendrauti su patyrusiais NT brokeriais, kurie pateiks konkrečiai jūsų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus ir padės priimti objektyviausią sprendimą.

Kainos ir kokybės santykis

Jei galvosite vien tik apie kainą, geriausias pasirinkimas – įsigyti senos statybos butą, kuris pareikalaus gerokai mažesnių išlaidų, lyginant jas su naujųjų projektų kainomis. Deja, paprastai tokie butai neatitinka nuolatos augančių gyventojų poreikių ir negali užtikrinti maksimalaus komforto. Naujos statybos daugiabučiai reikalauja kiek didesnių išlaidų, tačiau užtikrina itin aukštą gyvenimo kokybę, pvz., modernusis Amber City projektas išsiskiria jaukia ir saugia gyvenama aplinka, aukštos kokybės statybiniais sprendimais, funkcionaliu butų išplanavimu (plačiau ambercity.lt svetainėje). Be to, atsižvelgdami į finansinę pirkėjų situaciją, NT vystytojai siūlo patrauklias nuolaidas ir organizuoja akcijų dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *