Orkaitė: sena ar nauja

Orkaičių remontasSuskilęs orkaitės stiklas iškart sumažins maisto gaminimo efektyvumo, tačiau tokia orkaitė kainuos labai nedaug, lyginant su brangesniais daiktais. Kaip žinoti, ko nori, ką geriau pirkti? Vieni mieliau renkasi pigesnį gaminį, tačiau kažkas veiks ne visiškai, reikės taisymų. Kiti, atvirkščiai, mielai pasirenka brangesnius gaminius ir visiškai naujus. Kas geriausia, žino kiekvienas atskirai.

Naujos privalumai

Taigi, tiems, kas nenorėtų, kad buitinė technika ją įsigijus iškart turėtų tokių defektų kaip skilęs orkaitės stiklas, verta trinktis sveikiau atrodančią, naujesnę ir gražesnę orkaitę, dujinę ar elektrinę viryklę. Paprastai vieniems žmonėms norisi dujinės viryklės, kitiems elektrinės, priklauso viskas nuo norų ir poreikių. Jeigu jūs norite kažko tikrai naujo ir įdomaus, puikiausiai tiks nauja elektrinė viryklė. Privalumas: jeigu kaip nors netyčia nesugadinsite, veiks ilga. Be to, pirkta iš normalaus pardavėjo bei gamintojo, turės gerą, ilgai galiojančią garantiją. Taigi, naujos privalumai bus puikūs, o jums reikėtų tiesiog nuspręsti, kokio dydžio bei pajėgumų reikėtų.

Senos privalumai

Kita vertus, žmonėms, kurie dar galbūt neįsikūrė labai sėsliai bei kol kas to neplanuoja labai greitai, visai nebūtina apsikrauti stambia buitine technika. Juk neretai paprasčiau yra tiesiog turėti kažką, kas iškart veikia, veiks dar laikinai, o kainuoja ženkliai mažiau. Kartais žmonės, perkantys naują buitinė techniką, parduoda seną, bet dar veikiančią, už simbolinį mokestį, o kartais, kad tik greičiau jos atsikratytų, net ir dovanoja. Tad galimybių gauti gerą seną orkaitę ir viryklę yra tikrai nemažai, tereikia pasikliauti savimi ir įsiklausyti į poreikius. Senos privalumai: ji kainuos mažai arba nieko nekainuos, tad, jeigu jai kas nors blogo ir nutiks, galiausiai vis tiek bus galimybių.

Galimi gedimai

Žinoma, sena orkaitė reiškia ir senas arba daugėjančias naujas problemas. Gedimų tikrai gali būti, ir tiems, kas visgi susižavi senos orkaitės idėja, reikia tą žinoti. Pavyzdžiui, gali būti sugedęs orkaitės stiklas, jis gali būti tiesiog suskilęs, o gal aprūkęs taip, kad nieko nesimato. Jeigu aprūkęs – ne pasaulio pabaiga, galima švariai nuvalyti. Tačiau jeigu pastebimai ir stipriai suskilęs – tuomet daug prasčiau. Vadinasi, šis gedimas gali nulemti jo plėtimąsi, o taip pat prastą šilumos izoliaciją, dėl ko galiausiai orkaitėje nesilaikys tokia temperatūra, kokios reikia, norint pasigaminti kažką. Tačiau orkaitės stiklo problemos gali būti ne pačios svarbiausios, svarbu, kad veiktų kibirkštis, dujų padavimas, sandarumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *