Kur montuojamos slaptos kameros

Jeigu galvojate, kad slaptos kameros būna tik filmuose, labai klystate. Iš tiesų, jų pilna aplink, ir jų daugiau, negu įsivaizdavote. Gali būti, kad jų yra labai nemažai visur aplink, kur jūs būnate. Jeigu yra priežasčių jus sekti, slaptos kameros gali būti sumontuotos tiesiog kone į kiekvieną daiktą, tačiau yra ir tendencijos, kurs jos slepiamos dažniausiai.

Įprasta kamera palubėje

Nematoma kameraDažniausiai tokius dalykus galima pastebėti pakabintus aukštai palubėje, kažkur virš sienos. Tai įprasta praktika, kadangi būtent palubėje juk ir kabo tokie dalykai, taigi, nėra kuo stebėtis. Patogu slaptoms kameroms stebėti viską iš aukštai – tada yra geresnis matomumas, maksimaliai aprėpiama kuo daugiau vaizdo. Ar verta tokias filmavimo kameras vadinti slaptomis? Iš dalies galima, kadangi jūs jų nematote. Tačiau taip pat tam tikra prasme to daryti negalime, nes jos gana lengvai pastebimos, vos pakėlus galvą. Aišku, mes esame linkę nekelti galvos ir nesidairyti taip atkakliai į palubėje esančius dalykus, visgi, jeigu pasidairysime, daug kamerų taps nebe slaptomis, o puikiai pastebimomis. Jų pamatysite mieste, saugomose teritorijose, prie žmonių namų, taip pat miesto centruose. Labai daug stebėjimo kamerų bus parduotuvėse – kur yra, ką vogti.

Kameros medžiuose ir ant stulpų

Gamtos vietos irgi gali būti saugomos su specialiomis slaptomis kameromis. Įdomu tai, kad jos šiais laikais būna sumontuotos miškuose, medžių viršūnėse, tam tikruose stulpuose. Taigi, galima stebėti transliacijas iš miško. Nors visa tai skirta tik dėl apsaugos, norint užkirsti kelią bet kokiam neigiamam poveikiui.

Kameros paveiksluose ir meno kūriniuose

Jeigu norite įrengti stebėjimo kamerą kažkur namuose, tuomet geriausia ją dėti įvairiuose meno kūriniuose – keistose skulptūrose, paveiksluose ir pan. Tai verta daryti dėl to, kad meno kūriniai neturi praktinės funkcijos. Taigi, niekas neims jų į rankas, nesinervuos, kad kažkas neveikia ar pan. Tiesiog jie bus naudojami tam tikru būdu ir tiek. Kameros tokiose vietose tinka, kai norite stebėti, ar gerai jūsų namuose elgiasi auklė su vaiku. Kai nepasitikite darbuotojais ir pan. Aišku, tada galima kreiptis į sekimo įrangos pardavėjus ar gamintojus ir prašyti paruošti specialų daiktą, kuris turėtų įmontuotą tą slaptą kamerą.

Kamera, paslėpta tarp daiktų

Dar vienas būdas – tiesiog nusipirkti įprastą slaptą kamerą ir ją kažkur paslėpti tarp daiktų. Gal ant spintos prikrauta daug nereikalingo šlamšto? Būtent jį galėtumėte panaudoti tam fonui, kuriame slėptumėte kamerą.

2 thoughts on “Kur montuojamos slaptos kameros”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *