Kaip interjero dizainą veikia socialiniai tinklai?

Šiais laikais, kuomet Instagram tinkle pilna nuostabių interjerų, o jų kolekcijas galima rinkti ir peržiūrėti Pinterest tinkle, gali pasirodyti, kad šiuolaikiniam į socialinius tinklus įnikusiam jaunimui interjero dizaino paslaugos nebereikalingos. Bet tai ne tiesa.

Atrodo, kad žinome viską

Dizaino sprendimaiTaigi, ką dažniausiai daro jaunos stilingos šeimos, norinčios įsirengti namus, o kartu ir šiek tiek pataupyti? Ilgai nardo Pinterest, net jeigu atrodo, kad to nedaro. Galiausiai prieš akis taip ir stovi baltas interjeras, sendinti baldai, ąžuolinis stalas… Visi paveikslėliai galiausiai vienodi. Ir tą paveikslėlį ir jūs nešiojatės galvoje. Manote, pasidarysime patys, bus gražu, kaip tose nuotraukose. Išvengti to vaizdų srauto labai sunku – juk visi nuolatos viską fotografuoja, kelia į tinklus ir pan. Taigi, nori nenori, kažkodėl žinai, kaip atrodo gražiausi visų tavo pažįstamų namų ar biurų, ar lankytų kavinių kampeliai. Nes tų paprastų negražių vietų juk niekas nefotografuoja, tik tas nuostabias. Iš dalies gerai, kad formuojasi geresnis skonis nei jokio, tačiau suklystame, kai galvojame, kad žinome viską, ir interjero dizainerio paslaugos nebereikalingos.

Kopijuojame ir darome klaidas

Taigi, ką daro toks žmogus, kuris pradeda kurti savo interjerą? Pirmiausia susikuria didelę lentą Pinterest tinkle, kur viską gali susidėti, kas patiko, ir paskui bandyti pakartoti. Pirmoji blogybė ir klaida yra tokia, kad savo interjere bandoma numėgdžioti kažką iš kitur, neatsižvelgiant į tai, kad mūsų interjerui tai visiškai netinka. Mes tarsi pradedame kurti namą nuo stogo, o ne nuo pamato. Nėra išankstinės analizės, kas tai per erdvė, kas jai gali geriausiai tikti, kaip pabrėžti jos privalumus, maskuoti trūkumus ir pan. Juk iš pradžių turi būti atliekama analizė. O kai ant esamo varianto pradedama lipdyti tam tikros kopijos, gali atsirasti prastas jausmas tokiose patalpose. Galiausiai turite keletą tų gražių Instagram kadrų, kurie iš tiesų yra nuobodūs, nes besikartojantys, ir viskas tuo iš esmės pasibaigia. O pačiuose namuose trūksta tam tikro pojūčio, kuris leistų justi vientisumą ir išmanymą.

Tik interjero dizaineris žino geriausiai

Tiems, kurie orientuojasi stiliuje, tačiau ir proto nestinga, vis tiek aišku, kad interjero dizainerio paslaugos yra reikalingos. Net būtent interjero dizaineris gali padėti susitvarkyti namus taip, kad jie atrodytų tikrai gerai. Interjero dizaineriai išanalizuos erdves ir pasiūlys geriausius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius, ir tada džiaugsitės ne tik gražiais kadrais socialiniams tinklams, bet ir iš tiesų gražiu bei patogiu gyvenimu tokiose erdvėse.

One thought on “Kaip interjero dizainą veikia socialiniai tinklai?”

  1. Manau nemažai žmonių renkasi židinius savo namuose irgi dėl socialinių tinklų įtakos. Nes dažnai matome jaukias nuotraukas ir patys to užsinorime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *