Kaip išsirinkti vyrišką piniginę?

PiniginėsAksesuarai vyrams yra labai svarbūs, o populiariausias iš jų – vyriskos odines pinigines. Be jos daugelis vyrų net neišeina iš namų, todėl labai svarbu, kad ji būtų pasirinkta tinkamai. Tokie aksesuarai vyrams yra labai svarbūs, nes ne tik galima patogiai laikyti pinigus, bet ir įvairias korteles bei formuoti įvaizdį.

Kas svarbu renkantis piniginę? Jei sakote, kad kaina, tai galima pasakyti, kad būtent kaina nėra lemiamas kriterijus renkantis piniginę. Čia svarbiau jos pritaikymas prie įvaizdžio. Gali būti labai pigi piniginė, tačiau bus idealiai priderinti prie įvaizdžio, pavyzdžiui prie laisvalaikio stiliaus puikiai tinka piniginė iš audinio. Svarbu tik priderinti jos spalvas. Tinkamas derinimas nėra sudėtingas, nors iš pradžių taip gali pasirodyti. Dažniausiai yra keli pagrindiniai stiliai prie kurių reikia derinti piniginę. Vienas iš jų yra aukščiau paminėtas laisvalaikio. Jam tiks įvairių audinių ar silikoninės piniginės. Panašūs pasiūlymai tiktų ir prie sportinio stiliaus. Dar vienas populiarus pasirinkimas – klasikinės piniginės. Jos puikiai tinka prie vyriškų kostiumų, švarkų, polo marškinėlių, džinsų, kostiuminio audinio kelnių ir pan. Tiesa, jos netiks prie sporto stiliaus, o štai laisvalaikio, jei tai turi panašumų į klasikinį stilių, tai puikiai derės. Be to, verta atminti, kad klasikinės piniginės yra puikus pasirinkimas, nes tokios piniginės neišeina iš mados.

Piniginių spalvos taip pat svarbios. Renkantis klasikinius derinius ar derinant piniginę prie laisvalaikio aprangos, tiks juodos arba rudos spalvos vyriskos odines pinigines. Sportinis stilius ar laisvalaikio apranga gali puikiai derėti su baltos, raudonos, mėlynos, žalios, oranžinės ir t.t. spalvomis. Tai reiškia, kad laisva apranga gali būti derinama su tokia pinigine, kuri tampa ryškiu akcentu. Tokie aksesuarai vyrams puikiai papildys aprangą.

Ne mažiau svarbi ir kokybė. Piniginės gali būti nebrangios arba brangios, tačiau kaina ne visada nurodo, kad ji tikrai kokybiška. Dėl to būtina atidžiai rinktis medžiagas, iš kurių gaminamos piniginės ir atidžiai rinktis pardavėją. Patikimi pardavėjai neprekiauja prastos kokybės aksesuarais, nes nenori turėti problemų su prekių grąžinimais, todėl pirkėjams patikimo pardavėjo pasirinkimas gali padėti apsisaugoti nuo nekokybiškų pirkinių.

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad piniginės yra svarbiausias aksesuaras, be kurio vyrai negali apsieiti. Nors aksesuarų nėra daug, tačiau būtent piniginė užima garbingą pirmą vietą ir be jos negali apsieiti niekas. Svarbu tik pasirinkti tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *