Kaip išmokti važiuoti lonboardu

Sveikas maistas ir sportas tampa šių laikų panacėja po to, kai viena storulių ir nejudrių žmonių karta jau baigia išmirti nuo dėl tokio gyvenimo būdo atsiradusių ligų. Todėl longboardai bet kuriems tėvams turėtų atrodyti kaip daug geresnis pasirinkimas vaikui negu koks nors kompiuterinio žaidimo gvildenimas. Bet kokia veikla, kuri leidžia judėti ir būti aktyviu, leidžia gyventi sveikiau. Su longboardu galėsite gyventi sveikiau, judriau. Tai kartu ir tapusi madinga miestiečių veikla. Tad belieka nusipirkti longboardą ir išmokti važiuoti.

Nusipirkti reikiamus dalykus

LongboardaiInternete longboardai pardavinėjami įvairiomis kainomis. Jeigu nesate tikri, ar šita veikla jums tikrai labai gerai prigis, galite pradėti nuo pigesnio longboardo. Jį užsisakyti galite internetu, pristatys jums į tokią vietą, į kokią jums jo ir reikia. Tad tokie dalykai visada gali būti lengvai gaunami net per daug nevaikštant po tikras sporto prekių parduotuves. Aišku, jeigu norite pamatyti, kaip realiai skiriasi longboardai ir kitos prekės, galite eiti į tikrą parduotuvę. Tiesa, nusipirkti reikėtų ne tik patį longboardą, bet ir daugiau visokių dalykų, reikalingų apsaugoms ir važinėjimui. Tarkime, reikėtų būtinai skirti laiko ir nusipirkti šalmą, taip pat rankų ir kojų apsaugas. Apranga irgi turi būti pritaikyta tokiai veiklai: laisvi, kvėpuoti leidžiantys drabužiai, taip pat ir gražūs drabužiai, daug kitų dalykų.

Mokytis važiuoti tiesiai ir stabdyti

Pirmiausia longboardai turėtų būti mokymosi priemonė. Pradėti su jais važiuoti reikia nuo pagrindų. O tai yra pirmiausia stabdymas, tada važiavimas lygiomis dangomis, posūkio padarymas. Važiavimas skirtingomis dangomis, važiavimas nuo kalno ir į kalną. Kai išmoksite šiuos pagrindinius dalykus, galėsite mokysi ir šį tą daugiau, tačiau pirmiausia žinosite, kad tai ir yra tokie dalykai, kurie jums arba patinka, arba ne. Dažniausiai dar tik pradėjus mokytis būna labai sunku. O kai jau pramoksite pagrindinių važiavimo taisyklių, tuomet galbūt matysite, ar norite mokytis važiuoti toliau, ar ne.

Mokytis važinėti specialiose aikštelėse

Tiems, kam longboardai visgi pasirodys kaip dalykai, prie kurių verta likti, vertės atvažiuoti į specialias mokymosi aikšteles. Ten bus galima rasti rampų, taip pat guminio reljefo, kuriuo galima važinėti ir mokytis visokių triukų. Prieš juos mokantis, verta pasidomėti teorija. Skaityti, žiūrėti triukų schemas internete – tai paprasčiausias būdas mokytis. Surasti bendruomenę: gyvai ir internete. Tai irgi bus reikalingas ir natūraliai pavykstantis dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *