Kam geriau nesinuomoti automobilio

Nors automobiliu nuoma Kaune ir yra patogi bei daug kam gyvenimą palengvinanti paslauga, visgi yra žmonių, kuriems būtų geriau susilaikyti nuo šios paslaugos – vardan savo pačių gerovės.

Pasižymi „kelių erelio“ biografija

KabrioletasJeigu vairuotojas, kuris ketina išsinuomoti automobilį, pasižymi vadinamuoju kelių erelio titulu, tuomet jam geriau nerizikuoti dar labiau. Žinoma, nuomotos mašinos turi tikrai gerai nuostolius atlyginančius draudimus, bet ar jūs tikrai norite tų nuostolių? Jeigu byla mirga marga nuo įvairių įrašų iš kelių policijos, verčiau vietoje automobilio nuomos nueikite dar karą persilaikyti teises. Jums bus priminti visi KET įstatymai, suprasite, ką ne taip darote ir galbūt įgysite daugiau disciplinos sau bei pradėsite saugiau važinėti.

Niekam neužtenka pinigų

Jeigu esate įklimpę į skolas ir niekam neturite pinigų, o automobilį norite nuomotis tik tam, kad kažkam padarytumėte įspūdį – pradedate ne nuo to galo. Pirmiausia reikia pagalvoti ne apie tai, ko jūs norite, o dėl ko ir kokias pastangas norite dėti. Mes nuolat galvojame – kokio rezultato aš noriu, kokio daikto aš noriu, kokio džiaugsmo aš noriu. Tačiau neklausiama paties svarbiausio klausimo – kokios kančios aš noriu, kad pasiekčiau tikslą? Kokio darbo ir pastangų dėjimo aš noriu, kad gaučiau kažką? Taigi, jeigu skęstate skolose, nedirbate, tačiau toliau svajojate apie gėlių žiedus, pirma užauginkite žiedams krūmus. Patikėkite, daug maloniau yra siekti tikslo, būti procese, o galiausiai jį užbaigti šauniu rezultatu, o ne tiesiog kažką gauti. Kančia ir darbas yra malonūs, kai iš anksto savęs paklausiate, kokios jos norite.

Iš tiesų reikia mašinos kitame mieste

Kitas atvejis, kada reikėtų dar kartą pagalvoti dėl auto nuomos, tai vieta, kurioje nuomojatės. Jeigu jums iš tiesų automobilio reikia Kaune, tai kodėl jį nuomojatės Klaipėdoje? Visada geriau rinktis tą nuomos punktą, kuris yra tame mieste, kur jums ir reikia mašinos. Be to, tinkliniai auto nuomos punktai dažnai suteikia galimybę automobilį pasiimti iš vieno miesto, o grąžinti jau į kitą. Nuomosis iš bet ko – irgi prasta idėja. Rinkitės patikimą 24 valandas dirbantį auto nuomotoją.

One thought on “Kam geriau nesinuomoti automobilio”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *