Žaislai vaikams iš kartoninės dėžės

DėžėsKą jums vaikystėje reiškė kartoninės dėžės? Kaip ir daugumai vaikų, tikriausiai rūpėdavo ne tik daiktai, kurie nuperkami dėžėje, bet ir pati dėžė. Kažkodėl tai – vienas geriausiai vaizduotę žadinančių daiktų.

Vaizduotė – galingiausias ginklas

Taip, tam, kad iš kartoninės dėžės būtų išgauta kas nors daugiau, pirmiausia ir reikia, kad būtų puiki vaizduotė. Pati savaime dėžė bus niekas, tačiau per kūrybingą vaiko fantaziją perleista ji gali tapti kuo tik nori. Seriale „Kempiniukas – Plačiakelnis“ yra serija, kada Kempiniukas su Patriku gauna paprastą popieriaus skiautelę ir ta skiautelė yra viskas, ko jiems reikia. Jie mėgaujasi fantazija ir tuo, kaip vaizduotė leidžia tai skiautelei virsti tuo, kuo tik nori. Tačiau Kalmaras, kuris neturi vaizduotės, visą laiką pyksta ir pavydi. Pats gavęs skiautelę, nemoka su ja žaisti. Tai turbūt yra ir su kartoninėmis dėžėmis – reikia pirma mokėti įsivaizduoti, o tada ji galės būti kas tik nori. Tiesa, ji derės ir prie šiuolaikinio minimalistinio interjero, kadangi jos gražios natūralios spalvos bus tai, kas dabar yra madinga.

Dėžė – namas

Taigi, pirmiausia vaikams kartoninės dėžės galės tapti namu. Arba tai gali būti jų namas, arba žaislų namas, priklauso nuo norų. Reikia dėžėje iškirsti langelius, duris, galima ir ką nors nupiešti. Tėvams tai gera idėja – pasidaryti drauge su vaikais dėžę – namą, ir taip leisti kartu kažką sukurti.

Dėžė – mašina

Berniukams dažnai dėžė yra ir mašina, ji gali būti labai patraukli, tačiau reikia irgi mokėti viską sugalvoti. Čia galėtų puikiai tikti nagingas ir įdomus tėtis, kuris su vaiku norėtų iš didelės dėžės pasidaryti mašiną. Patikėkite, tokia mašina, padaryta kartu su tėčiu, galbūt net bus daug geresnis dalykas ir labiau įsimintinas, negu ta žaislinė mašina, kurią pirksite prabangioje parduotuvėje.

Dėžė – kostiumas

Ar žinote romaną „Žmogus – dėžė“? Tai socialinę problematiką apimantis romanas, tačiau įvardijimas tikslus. Dėžė iš tiesų žmogui gali tapti ir namais, ir kostiumu, ir uždangalu. Tad vaikams dėžė gali virsti ir drakono ar kokiu kitu kostiumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *