Ką reikėtų žinoti apie krūtų pakėlimą?

Viena iš plastinės chirurgijos procedūrų, padedančių išlaikyti gražią krūtinę, yra krūtų pakėlimas. Apie tai galima plačiau skaityti klinikos puslapyje: www.plastikoschirurgai.lt/krutu-pakelimas.

Kodėl verta atlikti krūtų pakėlimą

Krūtų operacijosPaprastai atvykus į kliniką, protingi chirurgai žvelgia ne tik į pacientų išsakomus norus, bet ir į realią situaciją. Yra kruopščiai vertinama, ar tikrai tos pageidaujamos procedūros, pavyzdžiui, krūtų pakėlimas, yra reikalingos. Juk kartais vien psichologinė pagalba gali padėti susidaryti tinkamą vaizdą apie save. O kartais, atvirkščiai, įsikišti turi skalpelis. Tačiau laikoma, kad krūtų pakėlimas išties yra naudingas ir pagerinantis išvaizdą tada, kai pastebimas didelis jų formos pakitimas. Jis atsiranda dėl senatvės, natūraliai besiraukšlėjančios odos, tam tikrų ligų, taip pat dėl žindymo laikotarpio. Dažniausiai didelių krūtų pakitimai yra ryškesni nei mažų, todėl pirmuoju atveju krūtų pakėlimas klinikoje ne pačia didžiausia kaina gali padėti įgyti norimas formas.

Pirmasis susitikimas

Jeigu neramu, neaišku, ar verta imtis operacijos, koks jos šalutinis poveikis, kokia kaina ir kokie rezultatai – visada verta ateiti į pirmąją konsultaciją. Tam tikrais atvejais, ji gali būti ir nemokama. Konsultacijos metu yra sprendžiama, ar tokia priemonė yra veiksminga, kokie galėtų būti krūtų pakėlimo rezultatai, informuojama apie geras ir blogas galimas pasekmes, supažindinama su procedūros eiga. Labai svarbu ir tai, kokia yra moters ligų istorija, ar yra vėžio paveldėjimo galimybė. Gydytojai privalo sužinoti visus reikalingus duomenis. Tada galima aptarti ir operacijos datą.

Operacija ir pooperacinis periodas

Dažniausiai krūtų pakėlimas trunka ne itin ilgai. Tai yra vidutinės trukmės operacija, trunkanti apie 3 valandas. Ji atliekama paskyrus bendrąją nejautrą (narkozę). Operacijos metu yra daromi pjūviai, pakeičiamos tam tikros darinių vietos, pašalinamas tam tikras odos sluoksnos, esant poreikiui gali būti ir montuojamas implantas. Pasibaigus operacijai dar yra skiriamas 1 – 2 dienų gydymas ligoninėje, kada gydytojai stebi būklę, o vėliau jau yra išleidžiama į namus. Naminė priežiūra, dezinfekavimas,

Džiuginantys rezultatai, tvarsčių keitimas – visa tai tampa slaugos dalimi. Kurį laiką tenka pabūti nedarbingumo atostogose ir vengti fizinio krūvio. Tačiau operacija nėra tokia sudėtinga, kad gytų labai ilgai. Dėl to gana greitai galima pastebėti, kaip gerėja sveikatos būklė, pamažu ryškėja ir pasiektas rezultatas. Komplikacijų tikimybė yra gana retai, todėl paprastai jau po mėnesio pacientės gali džiaugtis pasikeitusiomis kūno formomis ir sugrįžusiu pasitikėjimu savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *