Ką per savo vestuves dovanoti tėvams

Dovana tėčiuiĮprasta manyti (nes taip ir yra), kad per vestuves jaunieji gauna krūvas dovanų. Ir tai tikra tiesa! Tačiau dovanos tėvams nuo jaunųjų – irgi dalykas, kuris turi nutikti per vestuves. Juk tai – giminės, artimųjų šventė. Galima dovanas rinktis ne tik jaunųjų tėvams, bet ir visiems svečiams, galbūt nustatant, kam bus brangesnės ir reikšmingesnės dovanos, o kam paprastesnės. Tačiau tokios dovanos – tai ir geras būdas užtikrinti, kad viskas bus gerai su tomis vestuvėmis, net jeigu kas nors formaliai ir nepasiseks. Kitaip tariant, net jeigu kas nors ir bus negerai, jūsų suteiktos dovanos vis tiek bus geras būdas kompensuoti kažkurią nevykusią vestuvių dalį.

Svarbiausia – kad dovanos primintų vestuves

Iš tiesų, kad ir ką dovanosite, nepamirškite vieno svarbaus dalyko – jos turi priminti, kad tai jūsų vestuvių dovana. Tai neturi būti įkyru, tai neturi būti milžiniška plokštelė rėmeliuose su linkėjimais. Tai gali būti kad ir nedidelis išgraviruotas sveikinimas ar bent jau data. Juk jūs pasiryžtate kartu gyventi visą gyvenimą, tokia ir yra santuokos esmė. Vadinasi, bėgant laikui ir jūsų santuokai išsilaikant, tos mažos dovanėlės visuomet išliks kaip tai, kas visiems primins apie šią puikią šventę ir jūsų pažado laikymąsi. Galima pririšti prie dovanėlės atviruką ar kitokio tipo sveikinimą, bet patikimiausias priminimas – tai neįkyrus, nedidelis, bet malonus išgraviruotas sveikinimas, data ar padėkos žodis svečiui ant pačios dovanėlės.

Ką dovanoti tėvams

Tėvai, žinoma, nusipelno paties geriausio. Tačiau perlenkti lazdos irgi nereikia. Tai gali būti gražios graviruotos taurės, kokia nors stambesnė keramika. Tai neturi tokio paties lygio dovanos, kokias gausite jūs, tačiau vis tiek turėtų būti kažkas dailaus ir didesnio. Skirti po 10 eurų tėvų dovanoms – pakanka. Taigi, kažko labai daug ir ypatingo nereikės, bet kažką linksmo sugalvoti galite.

Ką dovanoti kitiems svečiams

Visi kiti svečiai irgi nusipelno dovanų. Jos turėtų būti mažesnės nei pagrindiniams dovanų gavėjams. Aišku, kuo svečių daugiau, tuo labiau mažės dovanų jiems kainos. Bet tai visgi galės irgi būti kokia nors keramika, kažkokie pakabukai ant kaklo, saldėsiai arba skanėstai, puodeliai, šaukšteliai, arbatos maišeliai. Jeigu įmanoma, vėlgi, pasinaudokite proga ir kažką ant gero daikto išgraviruokite, kad jis, tarnaudamas šeimininkui, primintų apie jus. Taip dovanos svečiams taps tikrai malonia staigmena, kurią prisimins svečiai prabėgus dar daug metų po jūsų vestuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *