Ką rinktis moterims su didele pėda?

Kiekviena didelės pėdos savininkė pripažintų, kad batai internetu – geriausias būdas įsigyti avalynę savo nestandartinei pėdai. Problema dėl populiarių mažų išmierų yra reali, todėl moterys su didesnėmis pėdomis renkasi neįprastus sprendimų būdus.

Sunku rasti savo dydį

Batai internetuKaip komentuoja 42 dydį avinti pirkėja Nijolė, Savas stilius interneto parduotuvėje dar galima kažką rasti sau, tačiau apskritai problema dėl dydžio tikrai yra. „Žinoma, jau seniai esu šitos problemos turėtoje, tai pripratau ir visus sprendimus jau žinau. Bet jeigu esi paauglė, kurios koja tik auga ir pagaliau suauga iki 42 ar didesnės išmieros, tai pradžioje dar tikrai nežinosi, kad tai ne atsitiktinumas, jog išleistuvėms neradai batelių. Nuo šiol taip bus visada – visą likusį gyvenimą. Draugės nuolatos pirks batus ir batelius, ras sau tinkančių net dėvėtų rūbų parduotuvėse, taip pat mainysis bateliais, dalins stiliaus patarimus, o tu nesuprasi, kodėl arba batai tau spaudžia, arba apskritai nerandi tinkamų… Sveika atvykusi į moters su didele pėda pasaulį“, – sako Nijolė. Anot jos, paprastai moteriškos kolekcijos baigiasi 40 arba 41 išmiera, ir šių didžiausių dydžių į parduotuves būna atvežta vos viena kita pora, nes orientuojamasi į standartinę pėdą. Didesnės pėdos išmieros moterų skyriuje – tikra retenybė. Todėl jeigu manai, kad lengvai rasi prie naujos vakarinės suknelės batelius – klysti. Jeigu kada kokius pavyksta rasti neutralesnius, tai juos geriau ir pirkti, tokius, kurie tiktų prie daug ko. Nes vėliau prie daug ko ir teks juos derinti, kadangi kažką išskirtinio ar to, ko nori, rasti bus sunku.

Pirkti internetu daug patogiau

Nijolė sako, kad geriausia visgi yra dabar, kada batai internetu parduodami. „Anksčiau sugaišdavau marias laiko, kai reikėdavo ieškoti batų turguje arba parduotuvėse. Eini, ieškai, išmieros niekada neturi arba ji pamažinta. Dabar batai internetu situaciją gelbsti. Aš per 15 min. apsižiūriu visas interneto parduotuves, ką jie turi. Jeigu domina, parašau užklausas dėl centimetrų, prašau, kad pamatuotų vidpadį. Užsisakau iškart 5 – 8 skirtingas poras, nes nesitikiu, kad visos tiks. Tinka kokios dvi, kitas siunčiu atgal. Bet taip sutaupau daug nervų ir patiriu daug mažiau streso“, – pasakoja moteris. Dažniausiai pasirenkami modeliai yra žemakulniai, nes moteris taip pat yra ir aukšto ūgio (kaip dauguma didžiapėdžių), todėl nenori dar labiau išsiskirti. Kartais perka ir iš vyrų skyriaus, jeigu tai tokie neutralesni batai kaip sportiniai, šlepetės, keliautojų. Mat vyrų skyriuje visada gali rasti savo dydį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *