Iš ko prasiskolinusį žmogų pažinsi

Nors apskritai paskolos įsiskolinusiems asmenims neturėtų būti didelis sunkumas, nes jos suteikiamos tik tokios, kokias žmogus gali grąžinti, tačiau kartais visko grąžinti nepavyksta ir atsiranda vadinamasis „prasiskolinimo“ fenomenas. Toks žmogus, kuris galiausiai tampa nuolatiniu skolininku, ima gyventi gyvenimo būdą, kurį galima stebint suprasti, kad tai žmogus, turintis nemažai paskolų. Kokie požymiai išduoda apie įsiskolinimus?

Nesinaudoja banku

KreditasTurbūt lengviausias būdas suprasti, kad žmogų slegia kreditai įsiskolinusiems, yra tai, kad jis nesinaudoja banko paslaugomis. Gana keista, kai sužinai, kad žmogus neturi bankomato kortelės ar prašo nepervesti pinigų į kortelę, o duoti grynais į saują. Iškart kyla visokių klausimų. Tačiau priežastis, kodėl taip tas žmogus daro, yra tokia, kad jis tiesiog pats nesinaudoja banku, nes iš banko jo pajamos nuolat yra paimamos ir areštuojamos. Jas galbūt areštuoja antstoliai, o paskui pinigus paskirsto sau už paslaugas bei paskolų teikimo bendrovėms, kurios tuos pinigus ir davė šiam žmogui. Taigi, jeigu žmogus įsidės pinigų į banko sąskaitą, šie gali būti konfiskuoti. O gyvai gautų pinigų iš saujos juk niekas neatims.

Dirba tik „juodais“

Atitinkamai kreditai įsiskolinusiems taip pat gali maišyti kortas ir tuomet, kada yra darbo sutartis, darbo santykiai, dirbama. Pavyzdžiui, žmogus dirba ir pinigus sutinka gauti tik grynais. Normalaus darbo tokiu atveju nedirbsi, nebent kažkur pagelbėsi prie ūkio, dirbsi statybose ir pan. Taigi, toks žmogus netenka bet kokių garantijų, kad su juo bus pasielgta sąžiningai, kad jis apskritai galės savo darbus įrodyti kaip patikimus ir normalius. Tad darbas „juodais“ galiausiai bus toks darbas, kuris nustums žmogų į žemiausią lygį – su juo bus galima nesiskaityti, jis neturės jokių garantijų. Dėl to geriau nepapulti į tokią situaciją, nebėgti nuo atsakomybės ir dirbti tik švariais pinigais, grąžinti kreditus.

Nedeklaruoja gyvenamosios vietos

Galima pastebėti ir tokius atvejus, kada prasiskolinęs žmogus vengia deklaruoti savo gyvenamąją vietą. Iš kur atsiranda toks keistas elgesys? Iš tos pačios baimės, kad antstoliai konfiskuos kažkokį turtą ir pasisavins jį tam, kad galėtų padengti savo darbo išlaidas ir paskolas bei delspinigius. Taip pat pastebėtina, kad prasiskolinęs žmogus gali iškart pasistengti savo turimą nekilnojamąjį turtą perrašyti giminaičiams ar kitiems asmenims, kurie galėtų turėti tai savo vardu, kad nekonfiskuotų antstoliai.

Aišku, toks žmogus taip pat ir dažnai kalbės, kad greitieji kreditai yra tikra velnio paslauga, pamiršdamas paminėti, kad niekas jo nevertė skolintis ir negrąžinti, pats dėl to yra kaltas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *