Ar reikalingas vestuvių vedėjas?

Artėjant vestuvių pokyliai būsimieji jaunavedžiai dažnai svarsto ar jiems reikalingi vestuviu vedejai, ar ne. Kai kurie girdėjo daug teigiamų atsiliepimų, o kai kurie galvoja, kad tai tėra pinigų švaistymas. Kaip yra iš tikrųjų?

VedėjaiPakalbėkime apie mitus, kurie sklando. Vis dar daugelis mano, kad vestuvių vedėjas yra pinigų švaistymas, juk galima, ko nors iš svečių paprašyti, kad pravestų žaidimus ir bus linksma. Taip, kadaise tradicijos buvo tokios, todėl buvo priimta turėti piršlius ir svočias, tačiau laikai keičiasi ir norima netradicinių vestuvių, o tokių, kuriose būtų linksma visiems tiek svečiams, tiek ir jauniesiems. Šiuolaikiški jaunavedžiai nebenori užstalės dainų su raginimais išgerti ar nuvalkiotų žaidimų, todėl tam ieškomos alternatyvos. Pinigai profesionaliam vestuvių vedėjui mokami už tai, kad jis koordinuotų visą tiekėjų darbą ir vestų vestuvių vakaro programą. Tiesa, šiuo metu daugelis jaunavedžių didžiąją dalį tiekėjų darbų patys organizuoja, todėl vedėjui belieka tik parengti tinkamą programą ir pravesti vakarą.

Gero vestuvių vedėjo požymiai – charizma ir daug teigiamų emocijų. Nuolatinis kontaktas su svečiais ir jaunavedžiais, linksmi pasakojimai, šou pasirodymai ir kitos pramogos – vedėjo darbas. Rengiant tradicines vestuves, kai vedamas vakaras paprašius ko nors iš pažįstamų atrodo toks, kad svečiai ir vedėjas žaidžia slėpynių. Juk beveik niekas iš svečių nenori žaisti kvailų žaidimų ar būti išjuokti prieš kitus svečius. Tokios tradicijos jau nėra populiarios. Anekdotų pasakojimai ir persirengimas kokiu nors paprastu personažu taip pat jau nemadingas. Tuo ir skiriasi profesionalus vedėjas nuo paprasto svečio.

Geri vestuviu vedejai pirmiausia ką padarys, tai sužinos kaip įmanoma daugiau informacijos apie būsimuosius jaunavedžius ir jų svečius. Sužinos jų hobius, įsimintinas datas, kurios svarbios bei stengsis sudaryti tokią vakaro programą, kad visi jaustųsi jaukiai ir turėtų užsiėmimų pagal pomėgius. Taip pat galės parinkti ir tam tikras papildomas veiklas, pavyzdžiui, reikiamu metu pasirodys ugnies šou grupė ar įvyks teatralizuotas pasirodymas vestuvių tema.

Vestuvių vedėjas yra tas žmogus, kuris ves visą vakaro programą ir rūpinsis, kad visi jaustųsi puikiai. Tinkamo vestuvių vedėjo paieškos pradedamos nuo atsiliepimų iš pažįstamų rinkimo arba, jei tokių nėra, tai ieškant internete. Juk čia gausu įvairios informacijos, kuria lengva dalintis, todėl apie gerą vedėją sužinoti nėra sunku. Gerų emocijų ir linksmo vakaro garantas – profesionalus vestuvių vedėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *