Žvejybos turai Baltijos jūroje

Žvejus visuomet vilioja naujos galimybės, todėl sužinoję apie įvairius žvejybos turus, pavyzdžiui, baracuda tour, norima sužinoti apie tai daugiau. Baltijos jūra dosni žvejams, o galimybė čia žvejoti daugeliui atrodo kaip puiki galimybė atrasti kažką naujo. Kokie žvejybos turai populiarūs ir ką reikia apie juos žinoti?

BaracudaDabar žvejams ir ne tik žvejams yra siūlomos įvairios pramogos Baltijos jūroje. Visas jas galima būtų suskirstyti į tokias kategorijas, kaip pramoginis plaukimas, žvejybos turas ir žvejybos turo su apžvalginiu plaukimu suderinimas. Pramoginis plaukimas savaime suprantama bus skirtas tik pramogoms. Jo metu galima plaukti ir pamatyti įvairias gražias vietas. Taip pat galima suplanuoti tam tikrą plaukimo maršrutą. Daugelis tokius plaukimus renkasi, kai nori švęsti tam tikras šventes, pavyzdžiui, gimtadienį. Žvejybos turas nuo pramoginio skiriasi, nes tokio plaukimo metu svarbiausiu tikslu tampa žvejyba. Tiesa, norintys gali suderinti apžvalginį plaukimą su žvejybą. Tokiu atveju ne tik galima žvejoti, bet ir plaukti pasirinktu maršrutu ir pamatyti gražiausius vietas.

Žvejybinis turas labai mėgiamas žvejų. Visai nesvarbu ar plaukiantys žmonės yra tik pradedantys žvejai, ar jau patyrę žvejai. Kiekvienas ras tinkamą pasiūlymą. Jei esate pradedantysis žvejys ar tiesiog norite išbandyti žvejybą, tai galite rasti puikų pasiūlymą – žvejoti menkes. Tai puikus maršrutas, kurio metu ne tik pamatysite ir pajausite plaukimo jūra malonumus, bet ir turėsite galimybę žvejoti. Tokį turą siūloma nedidelėms grupėms norinčiųjų, kai plaukia 6 – 8 asmenys. Svarbu paminėti, kad menkių žvejyba galima ištisus metus, tik svarbu, kad oro sąlygos būtų palankios plaukimui. Taigi, norint užsakyti šį žvejybinį turą, galima rinktis bet kurį metų laiką. Kitas labai populiarus pasirinkimas – lašišų žvejyba su baracuda tour. Tiesa, jei menkių žvejyba galima ištisus metus, tai lašišų žvejyba galima tik šaltuoju metų laiku. Lašišų žvejyba vyksta nuo lapkričio mėnesio iki gegužės pirmųjų dienų. Taigi, jei planuojate užsakyti tokį turą, tai turite žinoti, kad jis neorganizuojamas kada tik panorėsite. Be to, tai populiarus plaukimo maršrutas, kurio metu gaudoma lašiša, todėl patariama rezervuoti iš anksto.

Šiuo metu žvejybinius turus siūlo ne vienas ir ne du laivus turintys plaukimo turų organizatoriai. Jums reikia žinoti, kad labai svarbu ne tik pasirinkti tinkamą maršrutą ir laiku rezervuoti plaukimo laiką, bet ir pasirinkti tinkamą plaukimui, ir žvejybai laivą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *