Tinkamiausio dekoratyvinio tinko pasirinkimas. Kaip?

Lietuviškas klimatas nėra labai naudingas mūsų piniginei, kadangi būtina pasirūpinti priemonėmis, kurios padeda apšildyti namus ir taip bent kiek sumažinti investicijas į šildymą. Kuo daugiau įtrūkimų namas turi – tuo daugiau naudingos šilumos energijos paprasčiausiai išeina pro namus. Tuomet mokate didelius pinigus ir galiausiai vis tiek nepavyksta džiaugtis šiltais namais.

Dekoratyviniai tinkaiDekoratyviniai tinkai yra paprasčiausias būdas papildomai apsaugoti namų paviršių. Žinoma, tuo pačiu galite pasidžiaugti, kad tai patogus būdas dekoruoti savo namus, suteikti jiems išskirtinumo ir tuo pačiu džiuginti tiek savo, tiek kaimynų akis. Dekoratyvinis tinkas puikiai tinka ieškant tvirtumo bei norint papuošti senos statybos namus.

Kadangi tinkų pasirinkimas šiuo metu yra toks platus – palyginkite nesunkiai atrasite tinkamiausią variantą.

Dekoratyviniai tinkai: akrilinis ar silikoninis

Dekoratyviniai tinkai gali būti akriliniai arba silikoniniai. Abu pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad įvertinę savo poreikius atrasite tą, kuris labiausiai tinka. Taip pat naudinga pasitarti su specialistais, kurie gali įvertindami jūsų poreikius atrasti tai, ko reikia.

Pagrindinis skirtumas, kuris skiria šiuos du tinkus – vandens garai. Silikoniniai dekoratyviniai tinkai yra kur kas pralaidesni vandeniui nei akriliniai. Lyginant šias dvi alternatyvas svarbu tiems, kurių namai yra šildyti mineraline vata. Taip pat tiems, kurių namai yra labai seni. Jeigu Jūsų namai yra papildomai nešildyti – tokiu atveju labiausiai rekomenduojamas silikoninis tinkas.

Jeigu fasadas yra apšildytas polistiroliu, tokiu atveju labiausiai rekomenduojamas akrilinis tinkas. Kodėl? Kadangi putos yra nekvėpuojanti medžiaga, taigi tiks mažesnį garų pralaidumą turinti medžiaga. Žinoma, galima rinktis ir silikoninį, tad ekspertai pirmiausia rekomenduoja akrilinį.

Gamintojo pasirinkimas

Platus dekoratyvinių tinkų pasirinkimas gali gluminti. Juolab, visi gamintojai tvirtina, kad būtent jų tinkas yra geriausias ir būtent jį vertingiausia naudoti.

Ekspertai dažniausiai išskiria KNAUF dekoratyvinius tinkus, kadangi jie pasižymi aukšta kokybe ir tuo pačiu jų kaina yra prieinama visiems. Taigi, tai galimybė atrasti tobulumą už gana nedidelę kainą.

Dekoratyviniai tinkai privalo būti plastiški. Tik tokiu atveju paviršius bus padengiamas lygiai, kokybiškai ir tvarkingai. Juolab, tik tokiu atveju fasadas atrodys skoningai. Būtent toks yra ir mūsų ekspertų rekomenduojamas tinkas, kuris patenkina net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius.

Metų eigoje atsirandantys įtrūkimai nėra baisūs, kadangi dekoratyviniai tinkai puikiai užpildo paviršius ir toliau sėkmingai atlieka funkciją. Žinoma, kalbame apie mikro įtrūkimus, kurie nėra dideli, taigi puikiai galima greitai juos užmaskuoti naudojant papildomą sluoksnį tinko.

Estetika ir grožis

Pasirinkę gamintoją, kurio paslaugomis planuojate pasinaudoti, sekančio žingsnio metu turite nuspręsti, kokio stiliaus tinkas Jums atrodo gražiausias ir koks derės prie lauke kuriamos aplinkos.

Tinkų spalvinis pasirinkimas labai platus ir įvairus, kad ir kokio neįprasto ieškote – vis tiek pavyks atrasti tokį, kuris patenkins Jūsų poreikius.

Kol vieni renkasi standartinius tinkų atspalvius, kurie dažniausiai pavadinami klasikiniais, tuo tarpu kiti ieško kiek neįprastesnio pasirinkimo, kuris gali būti pavadinamas moderniu.

Norėdami greitai ir paprastai pasirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą – siūlome kreiptis atsakingus asmenis, kurie prekiauja šia produkcija arba kurie tinkuoja namus. Jie ne tik patars, koks tinkas labiausiai tinka Jūsų atveju, tačiau padės pasirinkti ir spalvinį modelį. Juk patirtis ir nuolatinis darbas garantuoja, kad atrastas tinkas bus geriausias ir labiausiai atitiks Jūsų poreikius.

Dekoratyviniai tinkai gali naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus namus. Pasinaudokite tuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *