Kad vonia tarnautų ilgai

Vonių atnaujinimasSenai voniai padės vonios atnaujinimas, kuris senutę pavers patrauklia ir gražia vonia. Tačiau ką daryti, kad vonia išliktų patraukli ilgiau?

Renovavus vonią – norisi ilgiau išlaikyti naujumą

Neseniai vonią renovavusi Aistė sako, kad norėtų ją tokią išlaikyti ilgiau: „Rinkausi tokią išliejamą dangą, kuri tikrai yra stipriausia ir gali gerai atrodyti ilgą laiką. Kartu buvo ir brangiausia, tačiau manau, kad verta. Noriu, kad vonios naujumas išsilaikytų kuo ilgiau, nes nepakenčiu baisių senų vonių, į tokias bijau ir lipti. Tad dabar belieka vadovautis patarimais ir saugoti naująją vonią kiek įmanoma labiau“, – sako moteris.

Nedėti metalinių, sunkių, braižančių daiktų

Aistės teigimu, verta stengtis nedėti metalinių ir sunkių, braižančių daiktų. Taip jai patarė meistrai. Mat sunkūs, metaliniai daiktai greitai vonią pavers baisia, suskaldys, subraižys paviršių. Pavyzdžiui, jeigu raugiami agurkai ar vyksta konservavimas, šeimininkės mėgsta įkelti didelį puodą, kibirą, kubilą ar kažką panašaus. To reikėtų nedaryti, nes tikrai bus pakenkta voniai.

Nemėtyti dušo galvos į vonią

Paprastas, bet labai praktiškas patarimas – paisyti tos minties, kad dušo galva irgi yra svoris ir tai irgi gali pakenkti voniai. Todėl geriausia dušo šlangą ir galvą laikyti pritvirtintą prie laikiklio, o kada panaudojama, ant vonios dugno padėti tikrai atsargiai, tai prailgins jūsų vonios tarnavimo laiką. Taip pat reikėtų turėti omenyje ir tai, kad dušo galva gali būti ir apskritai visą laiką įtvirtinta, jeigu mokėsite susireguliuoti jos poziciją, kad būtų patogu taip maudytis.

Niekas neturi į ją varvėti

Sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo. Šiuo atveju, būtų galima sakyti, kad pratašo vonią, ir tai puikiai matosi senose voniose virš kurių kabo varvantis boileris arba šiek tiek kiauras vamzdynas, o gal tiesiog prastai privežtas varvantis čiaupas. Nuolat lašantis vanduo gali tapti didžiausiu kenkėju jūsų voniai, todėl norėdami ją išlaikyti naują, stenkitės nesudaryti sąlygų lašų lašėjimui ne vietoje.

Kur turėtų bėgti vanduo iš čiaupo? Nuolat bėganti srovė iš čiaupo taip pat turėtų būti nukreipta protingai. Geriausia, jeigu ji bėgtų tiesiai į kanalizacijos angą.

Reguliariai šveisti ir valyti vonią taip pat labai svarbu, nes netvarka dauginasi geometrine progresija. Tik leisite kur nors jai užsiveisti ir jos daugės, kol visas vonios paviršius pajuos. Tad stenkitės nuolat vonią šveisti ir balinti ir galbūt ilgai turėsite ją švarią bei gražią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *