Saugoti telefono ekraną – būtina

Be jokios abejonės prailginti jūsų telefono ekrano gyvenimą gali apsauginiai stiklai telefonams.

Saugojimui naudojami dėklai, stiklai, plėvelės

Kaip saugoti telefono ekraną, ar tam yra specialių būdų? Yra, ir jie veiksmingi. Visų pirma, jums reikėtų šiam tikslui įsigyti telefono dėklą. Dėklas visą telefoną apsaugos nuo kritimo, smūgių. Dar geriau – turėti gerą grūdintą apsauginį stiklą telefonui. Tai efektyviau negu plėvelė, kuri taip pat yra geras sprendimas. Plėvelė, visų pirma, yra labai pigi, ji tikrai gerai saugo ekraną nuo subraižymų. Tačiau ji neišgelbės telefono ekrano nuo sudaužymo. Tam verčiau rinktis į lietimą reaguojantį specialųjį stiklą.

Saugoti nuo nešvarumų

Stiklo apsaugaKitas dalykas, nuo kurio visgi telefoną reikėtų saugoti – tai nešvarumai. Nieko gero, jeigu telefonas nuolat yra situacijoje, kur aplink purvas. Suterliosite stiklą, suterliosite dėklą. Jie nebeveiks taip gerai kaip anksčiau, o jūs turėsite nemalonumų. Galiausiai pats daiktas atrodys nenaujas, daug dėvėtas, pradėsite norėti kito. O juk kartais tikrai pakanka tiesiog išsaugoti švarą, ir viso to grožio mums pakanka.

Saugoti nuo drėgmės

Dar vienas pasiūlymas: tikrai gerai pasaugoti savo brangųjį telefoną nuo drėgmės. Kenks ne tik ekranui, bet ir visam telefonui drėgmė. Saugokitės, kad neįkristų į skystį, nes taip nutikus teks skaičiuoti paskutines jo dieneles. O jeigu visgi taip nutiko, išardykite ir leiskite 2 dienas išdžiūti. Taip pat ir lietaus metu lauke netraukite telefono – gal kaip nors apsieisite. Jau geriau praeivio paklauskite, kiek valandų, tegul jis išsitraukia telefoną. O jūs saviškį palikite sausą.

Saugoti nuo skilimo

Kaip saugoti telefoną nuo skilimo? Visada prisiminti, kad tai yra daiktas, o ne jūsų kūno dalis. Sunku dabar jau būtų surasti kitą daiktą, prie kurio būtume taip prisirišę, kaip prisirišę esame prie telefono. Bet visgi tai tikrai tik daiktas, ir to negalime paneigti. Geriausiai tai įrodo tos akimirkos, kai jis krenta ir sudūžta. Jeigu tai būtų jūsų kūno dalis – ji pati turėtų savisaugos reflektus ir išsisaugotų. Taigi, nelaikykite kišenėse, iš kurių telefonas iškris vos pasilenkus. Nelaikykite ant lovos krašto, kai miegate, nes numesite. Turėkite aiškią jam vietą.

Dažniausi telefono stiklo suskaldymo būdai

Dažniausiai ekranai ir skyla dėl to, kad neturi apsauginio stiklo. Skyla kritimo metu, pavyzdžiui, iškritus iš kišenės, iš rankinės, o gal iš pačių rankų. Arba, kai yra sutraiškomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *