Patalpų valymas: kokių priemonių prireiks

Neseniai įsirengėte patalpas, kurioms bus reikalingas nuolatinis valymas. Galvojate, kokias priemones reikia įsigyti švarinimosi darbams?

Samdant įmonę nereikės rūpintis priemonėmis

Yra kelios išeitys. Galite samdyti įmonę arba valytis patys. Įmonės darbuotojai atsiveš visas reikalingas profesionalias priemones. Esant pageidavimui darbuotojai gali naudoti tik ekologiškas priemones. Pavyzdžiui, įmonė „Tavo Švara“ naudoja ekologiškas priemones bei sertifikuotus produktus, kurie garantuoja idealią dezinfekciją. Ji turi visą reikalingą, šiuolaikišką techniką, kurios dėka greitai išvalo kilimus sausuoju ir drėgnuoju būdu, pasiekia ir aukščiau esančius langus. www.tavosvara.lt patalpų valymas atliekamas Vilniuje ir Panevėžyje.

Grindų valymas

Jeigu nusprendėte, jog valysite patys, jums grindims jums bus reikalingas dulkių siurblys ir grindų valymo rinkinys, į kurį įeina šluostė, šepetys bei kibiras.

Langų valymas

Patalpų valymas tikrai pareikalaus kelių lašų prakaito, ypač jei turite didelius langus. Tokiems langams pravers šepetys su kotu. Taip pat galite naudoti šiuolaikišką technologiją – valytuvą su siurbliu, kuris iš karto ir nusausina langus. Nepamirškite įsigyti langų valymo skysčio.

Virtuvės valymas

Virtuvės priežiūrai reikės indų ploviklio, kempinės. Galima naudoti ir puikią priemonę – kempinėlę-trintuką. Ji labai gerai pašalina riebalų, kalkių dėmes, batų žymes. Dėl aktyvių mikro dalelių, esančių kempinėlės viduje įsisenėjusias dėmes šalina be jokių chemikalų. Su šiomis kempinėlėmis galima valyti ir dulkes nuo įvairių paviršių, jų nesubraižant.

Namuose turėkite mikropluošto šluostę, ji nepalieka dryžių po valymo, pasižymi minkštumu, gerai sugeria vandenį. Su šia šluoste galėsite valyti veidrodžius, dulkes, plyteles.

Tualetui ir voniai turėkite atskiras šluostes bei tam skirtas valymo priemones.

Namų ekologiškam valymui galima naudoti „Frosch“ gaminius, valymo skystį, skalbimo miltelius. Tai aplinkai draugiškos priemonės, kurios nealergizuoja ir puikiai pašalina nešvarumus. Na, o jeigu norite visiškai natūralių priemonių naudokite sodą, druską, actą ar citrinos rūgštį. Acto ir vandens mišiniu galima valyti langus. Soda gerai nušveičia riebalus ir neįsisenėjusias dėmes.

Nepamirškite, kad visada galite kreiptis į valymo įmonę ir jums neteks rūpintis visomis šiomis priemonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *