Paskutinės supirktos mašinos

Tokios įmonės kaip auto supirkimas Kaune tikrai galėtų papasakoti labai įdomių istorijų, kaip pavyko supirkti keistas mašinas. Kalbiname vieną automobilių supirkimo įmonės atstovą ir klausiame, kokias paskutines auto priemones šiandien teko supirkti.

Iškart po auto įvykio magistralėje

Supirkimo paslaugos LietuvojeKaip sako meistras, dažniausiai superkame automobilius, kurie yra paimami tiesiai po auto įvykio. Visokių mašinų būna, bet šitų pasitaiko būtent mūsų įmonei dažniau. Tad ir šiandien viena paskutinių supirktų automobilių – gerokai sumaitota „Volvo“, kuri pateko į keistą auto įvykį. Vyrukas nepastebėjo, kad priekyje prie perėjos stabtelėjo „Renault“ automobilis, nes tuo metu ieškojo žemėlapyje kelio. Kai pamatė mašiną, stabdė, bet tai nepadėjo – smūgis buvo galingas ir netikėtas. Iš mašinos beveik nieko neliko ir, laimei, vyrukas liko sveikas, beveik be sužalojimų. Kitos mašinos vairuotojas taip pat liko sveikas. Vyrukas nusprendė iškart atsisveikinti su „Volvo“. Kaip pats sakė – nors ir mėgsta šią mašiną, bet ji tarsi nelaimes neša – nuolat patenka su ja į visokius eismo įvykius. Todėl nutarė jos tiesiog atsisakyti. Išsikvietė auto supirkėjus ir šie tiesiog nuo kelio paėmė mašiną. Už ją vyrukas gavo 300 eurų.

Žmona su vyru nepasidalijo

Dar viena neseniai supirkta mašina – tai ne pačios naujausios laidos „Ford“. Vyras su žmona skyrybų metu niekaip jos nepasidalijo. Galiausiai žmona specialiai mašiną pardavė kuo pigiau, tai yra, auto supirkimui, kuris dar vadinamas „šrotu“. Tuos pinigus dalijosi su vyru, besidžiaugdama, kad jis beveik nieko negavo. Visgi, tokios istorijos yra niekam nemalonios.

Ilgai rūdijo sode

Dar viena šiandien paimta mašina – tai ilgai sode rūdijusi „Opel“ mašina. Savininkai jau du metus laiko skelbimus internete, bando parduoti visą arba dalimis. Tačiau atėjo laikas kraustytis į kitus namus, šiuos parduoti. Pirkėjai pageidavo, kad iš kiemo būtų pašalinta mašina. Taigi, teko skubiai parduoti. Dėl godumo žmonės prarado nemažai pinigų, nepardavę automobilio tada, kai jo vertė buvo didesnė. Tačiau tada jie norėjo per daug. Dabar gavo kelis kartus mažiau, nes automobilį pardavė vos ne kaip metalo laužą. Išvažiuojant į užsienį greitai norėjo viską sutvarkyti, todėl ir pardavė tokia kaina. Be to, delnuose jau beveik trynė pinigus, kuriuos jie gaus už tai, kad parduos tą sklypą ir namą. Taigi, kaip matome, auto supirkimo punkte pasitaiko visokių istorijų, visokių atsitikimų ir visokių mašinų.

One thought on “Paskutinės supirktos mašinos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *