Kreditai bedarbiams su užstatu irgi nėra išduodami

Kreditai bedarbiams
P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 115%; }P.western { font-family: „Calibri”,sans-serif; font-size: 11pt; }P.cjk { font-family: „Calibri”,sans-serif; font-size: 11pt; }P.ctl { font-family: „Times New Roman”,serif; font-size: 11pt; }A:link {
Ne visiems paskolų internete ieškantiems asmenims yra lengva rasti geriausius pasiūlymus. Paskolos bedarbiams sukelia nemažai rūpesčių, nes vis dėlto – jie jų negauna visai. Būtent neturintys darbo asmenys turi kažkaip kitaip spręsti savo finansines problemas. Mat, jiems paskolos neišduodamos dėl įstatymuose keliamų draudimų. Ne tik reklama bedarbiams negali būti rodoma – pačios paskolos irgi neišduodamos. Logiškai mąstant, bedarbiai asmenys neturi jokio tvaraus pajamų šaltinio. Visos pajamos, kurias jie gauna, yra susijusios su nedarbo išmokomis, kurias skiria darbo birža. Kai kurie dar gauna socialinę paramą. Kadangi šios pajamos gaunamos ne visą laiką, jos negali būti priskiriamos prie tvarių.

Kad ir kaip besipiktintų bedarbiai, pasak ekspertų, toks paskolų neišdavimas bedarbiams yra gana racionalus sprendimas. Tai netgi padeda išvengti didesnių bėdų. Bedarbiai asmenys, gaudami paskolas, nežino kaip jų paskui grąžinti net jeigu mėnesio įmokos ir nebūna didelės. Tai vėliau sukelia įvairiausias komplikacijas. Kreditoriai pradeda kreiptis į skolų išieškojimo bendroves ar net teismus, jog iš bedarbio asmens būtų išieškomos skolos priverstine tvarka. Tai bedarbiui asmeniui kainuoja dar daugiau, nes jis turi dengti visas išieškojimo išlaidas. Štai kodėl buvo nuspręsta, jog paskolos bedarbiams negali būti išduodamos.

Kalbant apie skolinimąsi internetu, tiesiog vertėtų žinoti, kad finansų įstaigos yra registruojamos viešajame vartojimo kredito davėjų sąraše. Jame esančios bendrovės įsipareigoja laikytis įstatymų ir tvarkos. Nesvarbu ar tai būtų kredito bendrovė ar sutelktinio finansavimo platforma – kiekvienas toks kreditorius yra įpareigotas atmesti bedarbio asmens prašymą paskolinti pinigų.

Taip pat verta paminėti, kad paskolos grąžinimo laikotarpis irgi niekaip negelbsti. Trumpai tariant, įprasta, kad palūkanų norma ir mėnesio įmokos mažėja tuomet kai klientas renkasi ilgesnį kredito grąžinimo terminą. Tačiau esant bedarbiu asmeniu, tai niekaip nekeičia situacijos – finansų įstaiga vis tiek negalės išduoti jokios paskolos. Tai tiesiog draudžia įstatymai. Tad, jeigu esate bedarbis, jums tikrai nereikėtų problemų spręsti skolinantis pinigų iš kredito įstaigų.

Kreditoriai taip pat pabrėžia, kad jie negali padėti tiems, kurie nori skolintis su užstatu. Trumpai tariant, kreditai bedarbiams su užstatu irgi nėra išduodamos. Anksčiau, kai įstatymai dar nebuvo tokie griežti, kai kurie bedarbiai pasinaudojo galimybe gauti paskolą įkeičiant nekilnojamą turtą. Dabar to jau nebėra. Nors, kai kurie puslapiai, tokie kaip amcredit.lt dar gali teigti, kad tokios paskolos išimtinuose situacijose yra išduodamos. Matote, kredito įstaigos turi vertinti asmens pajamas, o ne jo turimą turtą, kurį vėliau būtų galima areštuoti dėl skolos negrąžinimo. Trumpai tariant, kredito bendrovės negali bedarbiams asmenims skolinti pinigų net jeigu jie įkeičia turtą. Panašių skelbimų galite ieškoti ir skelbiu.lt.

Dėl turto įkeitimo reikėtų pasidomėti plačiau. Dabar netgi fiziniai asmenys, kurie anksčiau laisvai galėjo išduoti paskolas su hipoteka, dabar turi vertinti kreditingumą. Jiems irgi atsirado pareiga paskolas teikti atsakingai. Paskolos bedarbiams asmenims su turto įkeitimu negali būti išduodamos netgi privačių kreditorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *