Kokybiški virtuvės reikmenys: kaip ir ką pasirinkti?

Maisto gamyba – daug laiko ir žinių reikalaujantis procesas, kuris tam tikrais atvejais gali sukelti streso ir nervų. Virtuvės šefai tvirtina – jei norite, kad maisto ruošimas taptų maloniu laisvalaikio užsiėmimu, jums bus reikalingi kokybiški virtuvės reikmenys. Be to, labai svarbu vidinis nusiteikimas – jei į maisto gamybą žiūrėsite kaip į varginantį darbą, niekuomet nejausite malonumo.

Ginalas interjerasVirtuvėje neišsiversite be kokybiškos įrangos, puodų, įrankių ir kitų virtuvės reikmenų. Siekdami optimaliausio sprendimo, rinkitės gaminius, kurie suderina dizaino ir praktiško naudojimo sprendimus. Taip turėsite mažiau rūpesčių, galvodami apie stalo serviravimą ir maisto gamybą, t. y. tuos pačius indus galėsite naudoti ir maisto ruošimui, ir patiekalo pateikimui.

Ką rekomenduoja virtuvės šefai?

Ilgametę patirtį turintys virtuvės šefai teigia, kad didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas svarbiausiems virtuvės reikmenims – puodams, keptuvėms, orkaitės indams. Rinkitės prekes, kurių gamybai buvo naudotos aukštos kokybės medžiagos, užtikrinančios ilgaamžį ir patikimą virtuvės reikmenų pritaikymą. Šiuo atveju derėtų orientuotis į garsius prekinius ženklus. Praktika rodo, kad pigūs analogai gaminami iš bandymais nepatikrintų, pigių ir nekokybiškų medžiagų, kurios greitai susidėvi ir negali užtikrinti optimalaus rezultato. Šiuo atveju maisto gamyba gali tapti varginančiu ir erzinančiu procesu, kuriam nenorėsite skirti nei savo laiko, nei dėmesio. Ir priešingai, dirbdami su kokybiškais virtuvės įrankiais, džiaugsitės greitu ir patogiu darbu, aukštais rezultatais ir gardžiais patiekalais.

Dažna lietuvio klaida – manymas, kad profesionalūs virtuvės reikmenys reikalingi tik garsiam restoranui ar kavinei, tuo tarpu namuose galima naudoti ir pigius gaminius, kurie užtikrins tokį patį rezultatą. Ekspertai teigia, kad toks požiūris iš esmės klaidingas. Didžiausias namų virtuvės ir restorano skirtumas yra naudojamų indų kiekis, bet ne jų kokybė. Išimtis gali būti taikoma tik tuo atveju, jei maisto gamybai neskiriate jokio dėmesio ir dažniausiai valgote kavinėse. Vis dėlto, jei maistą ruošiate namie, gaminate draugams, sutuoktiniui ar vaikams, aukštos kokybės indai padės siekti greitesnių, sveikesnių ir gardesnių rezultatų.

IITTALA produkcija – kokybės ir stiliaus dermė

Vienas dažniausių profesionalių šefų pasirinkimų – stilinga, kokybiška ir praktiška IITTALA produkcija. IITTALA siūlo itin plačią virtuvės reikmenų, indų ir įrankių pasiūlą, atitinkančią individualius pirkėjų lūkesčius ir puikiai derančią tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Atsižvelgiant į skirtingus maisto gamybos įpročius ir individualius klientų pageidavimus, kompanija siūlo skirtingo dydžio ir talpų virtuvės indus, kurie palengvins maisto ruošimo eigą ir leis orientuotis į maksimalius rezultatus. IITTALA gaminiai – tai nepamainomas partneris virtuvėje. Modernios gamybos technologijos ir aukštos kokybės medžiagos garantuoja ilgaamžę virtuvės reikmenų eksploataciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *