Kodėl verta rinktis privačią kliniką

Dabar didžiuosiuose miestuose yra įvairių privačių klinikų, pavyzdžiui, NORTHWAY Medicinos Centras, taip pat konkrečių gydytojų privačios klinikos. Vieni žmonės renkasi privatų gydymo sektorių ir eina tik į privačias klinikas, kiti galvoja pataupyti ir eina į polikliniką. Tačiau mes galime patikinti, kad labiau apsimoka eiti į privačią kliniką.

Viešoje poliklinikoje ilgos eilės

NorthwayPagrindinė problema, su kuria susiduria pacientai valstybinėse poliklinikose, yra eilės. Akivaizdu, kad aptarnaujančio personalo yra mažiau, negu koks yra realus poreikis. Todėl viešoje poliklinikoje ir sėdi labai daug žmonių. Nemalonu, kai tau paskiriamas tam tikras laikas, atėjus tenka laukti valandą, o tuomet galbūt paaiškėja, kad vis tiek nebūsi aptarnautas. Tuomet be visiškai jokio operatyvumo yra paskiriamas siuntimas kažkur kitur, kur vėl reikia laukti. Tačiau yra ne tik fizinis laukimas pačioje poliklinikoje, bet ir labai ilgos, mėnesiais besitęsiančios eilės pas specialistus. Kartais poliklinika suteikia galimybę patekti greičiau, kad ir kitą dieną – bet prieš tai reikia susimokėti. Tad išeina, kad eini į polikliniką, kur viskas nemokama, bet vis tiek moki. O aptarnavimas geresni nebūna. Iššvaistytas laikas apskritai neįkainojamas.

Medikai vis dar suinteresuoti dėl vokų

Nemalonu pajusti, kad tave prižiūrintys gydytojai tikisi voko ir pinigų voke. Dažnai pacientai skundžiasi medikų atmestinu elgesiu, prasta gydymo paslaugų teikimo kokybe, netgi nemaloniu bendravimu, jeigu neduodi pakišos. Tad viskas gaunasi taip, kad eini tarsi gydytis nemokamai, bet ir vėl turi susimokėti. Moki PSD – nieko negauni. Juk privalomasis sveikatos draudimas ir reiškia tai, kad poliklinikoje mokėti jau už nieką daugiau nereikėtų, visgi, kaip paaiškėja, mokėti reikia, o kokybė nuvilia.

Privati klinika rūpinasi kitaip

Tad daug žmonių, branginantys savo laiką ir sveikatą, tiesiog renkasi iškart privačią medicinos kliniką. Ten jau iškart būna aiškios kainos ir jas sumokėjus viskas vyksta sąžiningai. Suteikiama profesionali pagalba, viskas, kad tik žmogui būtų gerai ir jis galėtų jaustis tvirtai. Tad privati klinika yra protingo ir savo laiką vertinančio, sveikatos siekiančio paciento pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *