Knygos internetu

Knygos internetuLiaudies posakį apie margą genį ir dar margesnį pasaulį turbūt žino visi. Natūralu, kad ir žmonės yra tokie pat margi ir skirtingi. Kaip vienas mėgsta vairuoti, taip kitas žavisi lėtais pasivaikščiojimais, o trečias gi džiūgaus ramia minute su kavos puodeliu ir knyga ant kelių. Sakote, knygų niekas nebeskaito? Ar tikrai? Žvelgiant į gausėjančius bestselerių sąrašus, eiles prie autorių per knygų pristatymus ir didžiules minias knygų mugėse šitokio teiginio tikrai nesugalvotum.

Skaitymas – vienas nuostabiausių pasaulio išradimų. Lieka tik padėkoti išradusiems raštą ir, žinoma, tiems, kurie sumąstė, jog jį galima naudoti ne tik sąskaitoms išrašyti. O tolesnė dilema – kaip suspėti perskaityti kuo daugiau įdomių ir smagių knygų?

Ar jus yra kada nors apėmęs nusivylimas, kai atskubi į knygyną ieškoti naujos knygos, kurios recenziją dar visai neseniai perskaitei, ir supranti, jog jos tiesiog nėra? Nusivylimas perauga į nekantrumą, kai pardavėja informuoja, jog knyga visgi atkeliaus į lentynas. Tik ne šiandien. Gal net ne rytoj. Noras skaityti ją ir tik ją auga nenumaldomai. Naujausios knygos internetu gali būti neprasta išeitis – greita ir paprasta, lengvai prieinama. Ištikimų skaitytojų ratą subūręs knyguklubas.lt kaskart pastebi, jog atsiradus dar vienam populiariam kūriniui interneto vartotojai kaip reikiant sukrunta. Šie nenuobodžiauja stovėdami eilėse, važiuodami per spūstis į knygynus. Kam to reikia, jei internetiniame knygyne viską galima įsigyti. Ir neretai tai būna pigiau.

Ir tik nereikia piktintis, kad internetas ir visagalis ekranas pasiglemžia didžiulę gyvenimo dalį. Tai tiesa, bet ne iki galo. Knygą vis dar galima rasti pas daugelį žmonių ant naktinių stalelių prie lovos. Vienos perskaitytos, kitos tik įpusėtos. Kai kurios galbūt taip ir liks neperskaitytos – nieko tokio. Svarbiausia, kad žingeidus žmogus ras mėgiamą ir įdomų kūrinį, kuris „susiskaitys“ nuo pat pradžios iki pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *