Keratino plaukų tiesinimas: Kaip gauti tobulai glotnius, šilkinius plaukus, nepažeidžiant plaukų šukuosenos?

TiesinimasKeratino plaukų tiesinimas, taip pat žinomas kaip keratino gydymas arba keratino glotninimas, yra veiksmingas būdas sutramdyti garbanotus plaukus (ypač jei esate linkę į plaukų elektrinimąsi) ir išgauti glotnią išvaizdą. Iš esmės tai cheminis procesas, kurio metu plaukai tampa glotnūs, šilkiniai ir sveiki. Paprastai garbanotus ir banguojančius plaukus turintys žmonės vengia šios procedūros, nes mano, kad ji dar labiau išryškins jų natūralias garbanas. Tačiau iš tiesų yra atvirkščiai. Jei esate vienas iš tų, kurie nori gydyti savo garbanotas sruogas, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip su keratinu išgauti tobulai glotnius plaukus.

Kas yra keratino plaukų glotninimas?

Keratinas yra skaidulinis baltymas, sudarantis apie 90 % žmogaus plauko stiebo. Keratino plaukų tiesinimo procedūroje naudojamas cheminis tirpalas, kuris suardo keratino jungtis plaukuose ir paverčia juos glotniais, minkštais ir blizgančiais. Ši procedūra dar vadinama keratino procedūra, keratino tiesinimu, keratino glotninimu arba brazilišku plaukų putimu. Pagrindinis keratino plaukų tiesinimo procedūros tikslas – panaikinti plaukų garbanojimąsi, padaryti plaukų sruogas lengviau valdomas ir mažiau linkusias lūžinėti. Be to, ji suteikia plaukams gražaus ir natūralaus žvilgesio, o reguliariai atliekant priežiūros procedūras, galite išlaikyti sveikus ir žvilgančius plaukus iki šešių mėnesių. Plaukų tiesinimas keratinu ir specialisto patarimai.

Kam reikėtų atlikti keratino plaukų glotninimo procedūrą?

Keratino plaukų procedūra tinka visų tipų plaukams, įskaitant garbanotus, afro, banguotus ir net priaugintus plaukus. Ši procedūra gali būti naudinga visų tipų plaukams, nes ji gali panaikinti plaukų garbanojimąsi, pažeidimus ir suteikti plaukams sveiką ir blizgią išvaizdą. Tai geras pasirinkimas žmonėms, turintiems labai garbanotus ir šiurkščius plaukus, kuriuos labai sunku suvaldyti. Jei turite atsipalaidavusius plaukus, galite atlikti keratino procedūrą, tačiau prieš keratino tiesinimą turite palaukti šešias savaites po cheminio apdorojimo. Ši plaukų procedūra puikiai tinka žmonėms, norintiems greitai, veiksmingai ir ilgam pakeisti šukuoseną. Šią procedūrą taip pat galite atlikti, jei norite pakeisti plaukų tekstūrą. Yra keratino procedūrų, skirtų žmonėms, turintiems garbanotus plaukus, tiesius plaukus arba net žmonėms su garbanotais priaugintais plaukais.

Kaip veikia keratino plaukų glotninimas?

Keratino procedūros metu jūsų plaukai bus prisotinti specialiu cheminiu tirpalu, kurio sudėtyje yra hidrolizuoto keratino, glicerino ir aminorūgščių. Plaukų sruogas sudaro keratino baltymų molekulės, kurių struktūra primena spiralę. Keratino plaukų tiesinimo procedūra suardo keratino jungtis plaukuose ir paverčia juos glotniais, švelniais ir blizgančiais. Tirpalas užtepamas ant plaukų ir paliekamas maždaug 30 minučių. Po to jis išplaunamas specialiu šampūnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *