Kaip elgtis su spausdintuvu

Jūs perkate spausdintuvą – sveikiname. Laiminga diena, nuo kurios spausdintuvo kaseciu pildymas bus veiksmas, kurį atliksite vietoje to, kad eitumėte į spausdinimo centrą ir ten už tą pačią kainą, už kurią jums užpildytų visą kasetę, spausdintumėte savo bakalaurinį. Taigi, jeigu nutarėte pirkti spausdintuvą, puikiai pasielgėte. Mat net ir šiais skaitmeniniais laikais vis dar kartais žmonėms reikia popierinių dalykų. Kaip rinktis spausdintuvą ir kaip jį prižiūrėti?

Spausdintuvo pirkimas

Juodas spausdintuvasTaigi, pirmiausia spausdintuvo pirkimas – tai tas svarbus veiksmas, kurį jūs turite atlikti gerai pagalvoję. Gal galvosite – prasto nepirksiu, iškart gerą. Nebloga pozicija, tik ar suprantate, kuo skiriasi geras nuo blogo? Daug ką sudaro gamintojo vardas, žinoma. O toliau – reikia žinoti, ko jums reikia. Jeigu neplanuojate spausdinti spalvotai, pirkite nespalvotą spausdintuvą, kai kartą gyvenime reikės spalvotos spaudos, nueisite į spaudos centrą ir atsispausdinsite už 20 centų. Tada bus klausimas – ar pirkti rašalinį, ar lazerinį? Gal galvosite, kad metas būti moderniu ir pirkti lazerinį, juk lazeriais ir Lietuva garsėja, ar ne? Bet gal ne tais, kurie naudojami spausdinime? Iš tiesų, praktiškiau yra pirkti rašalinį spausdintuvą, mat lazerinio spausdintuvo kasetė tiesiog pasmerkta uždžiūti. Jūs nenaudosite spausdintuvo kelias savaites (o taip ir bus), ir jis nebegalės dirbti. Su rašaliniu niekada nieko panašaus nenutiks, be to, jį bus visada pigiau pirkti, taisyti, pildyti kasetę.

Rašalas ir kasetės

Geriausias dalykas dėl rašalinio spausdintuvo yra tas, kad čia nebūtina kaskart pasibaigus kasetei pirkti naują. Nes rašalinių spausdintuvu kaseciu pildymas yra labai paprastas, švarus ir profesionalus. Užpildžius kasetę juodu rašalu už labai nedidelę kainą, galėsite ir vėl kuo patogiausiai naudotis spausdintuvu. O tai juk tikrai tiesiog puiku, ar ne.

Kur ir kaip laikyti spausdintuvą

Labai svarbu mokėti tinkamai laikyti spausdintuvą. Stenkitės, kad tai nebūtų itin dulkėta aplinka. Taip pat žvelkite, kad spausdintuvas būtų apsaugotas nuo dulkių net ir švarioje patalpoje. Nelaikykite jo stalčių atidarytų, dalių. Jeigu retai naudojate, galite laikyti dėžėje. Popierių taip pat laikykite atskirai dėkle arba maišelyje, tuomet jo paviršius išliks neapdulkėjęs, lygus, o tai irgi bus labai svarbu.

Ką reikia žinoti apie popierių

Reikės pirkti ir popieriaus. Galite nusipirkti ir spalvoto, skirto spausdinimui. Jis daug nekainuoja, o kartais labai paįvairins visą spausdinimo eigą, kai norėsite kažkuriuos dokumentus atspausdinti spalvotai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *