Kaip atrasti savo vestuvinės suknelės stilių

Suknelės tauKiekvienai nuotakai vestuvinės suknelės turėtų visų pirma tikti pagal dydį, pagal figūros tipą. Tačiau drauge vestuvinė suknelė turėtų ne tik ženklinti, kad vyksta vestuvės, bet ir, kaip ir kiekvienas mūsų drabužis, padėti atskleisti žmogaus charakterį, to, kas dėvi tą suknelę, jausmus, išgyvenimus, stilių. Tad vestuvinę suknelę verta rinktis tokio stiliaus, koks jums labiausiai prie širdies ir geriausiai jus atskleidžia kaip asmenybę. Kaip tai padaryti?

Projektuokite

Skaitykite nuotakų stiliaus žurnalus – ten rasite labai daug įkvepiančių pavyzdžių, kaip iš tiesų gali atrodyti vestuvinės suknelės. Neabejotinai ten pamatysite ir labai keistai atrodančių suknelių tiesiai nuo podiumų – jos bus tarsi meno kūriniai, sukurti dizainerių. Tačiau taip pat galėsite ir galvoje sau susidėti kažkokias idėjas. Kaip įsivaizduojate jums idealiai tinkančią suknelę? Kokie drabužiai jus atskleidžia kaip asmenybę? Kas jūs esate? Kruopšti mama ir šeimininkė, laisva hipė, nuostabi princesė ar stilinga miesto ikona, o gal pagoniška gamtos garbintoja? Pirma nuspręskite, kas jūs esate, kokią žinutę turi transliuoti jūsų suknelė, o tada ir išsirinkti ją nebus sunku. Taip pat įsivaizduokite, kaip turėtų atrodyti suknelę, kokias jūsų gražiausias kūno vietas pabrėžti. Kuo labiausiai didžiuojatės savo kūne? Gal kojomis, liemeniu, pečiais ar krūtine, o gal veidu? Vestuvinės suknelės ne tik atskleis asmenybę, bet ir pabrėš gražiausias kūno vietas. Ieškokite projekto vizualizacijos internete. Galite eiti į įvairias galerijas bei tokias vietas kaip Pinterest. Kažkur saugokitės viską, ką tinkamo pamatysite ir sugalvosite – tam tikras detales, apnuogintus pečius ar kažką, kas jums tiktų, spalvas, aksesuarus. Parenkite tam tikrą koliažą – projektą, kuris galėtų būti jūsų vestuvinės suknelės pradžia.

Siūkite

Neškite medžiagą siuvėjai arba į parduotuvę. Jeigu eisite į milžinišką parduotuvę, gal jums ten ir galės pasiūlyti ką nors panašaus į tai, apie ką galvojote. Kitu atveju, tiesiog iškart eikite pas dizainerę – siuvėją, ir ten papasakokite apie savo viziją. Gera specialistę ar specialistas iškart supras, ko jūs ieškote bei norite, ir pasiūlys jums tinkamų variantų. Sutarkite, kad jums nupieštų kelis suknelių modelius, kokius galėtų jums taikyti ir siūti. Tuomet, kai tai padarysite, tegul būna jums siuvama suknelė. Kelis kartus vis eisite pasimatuoti, kol galiausiai ji bus jau tokia, kokios ir norėjote, sukurta būtent jums. Nepamirškite, kad svarbų vaidmenį vaidina ir papuošalai, batai, rankinė, puokštė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *