Dovanos vyrams

Norite pasveikinti vyrą, ir nežinote, kas geriausiai tinka dovanoms? Ne paslaptis, kad šveicariški peiliai gali būti pati geriausia dovana daugybei vyrų. Kaip ir įvairūs daugia funkciniai įrankiai. Tai daiktai, kurie būna pravartūs praktikoje, ir kuriuos verta turėti kiekvienam, bet dažniausiai prireikia vyrams.

Gal gali atidaryti?

PeiliaiTokį klausimą galima išgirsti adresuojamą vyrams labai dažnai. O tada galima pamatyti ir kaip kokia nors mergina ar moteris ištiesusi laiko alaus buteliuką arba kokią nors skardinę be automatinio atidarymo. Štai. Dalykai, kurie būtini, jeigu nori, kad viskas būtų gerai. Nori, kad būtų galima atidaryti šitą ar tą – turi turėti atidarytuvą. Kartais juokaujama, kad butelį galima atidaryti ir su akimi, bet ar tikrai? Veikiausiai ne. Vis tiek gerai turėti kokį kietesnį pagrindą ir atidaromame peiliuke tikrai bus atidarytuvas, leidžiantis paprastai atidaryti bet kurį butelio kamštelį. Tiesa, ten paprastai būna ir kamščiatraukis, puikiai tinkantis vyno atidarymui, ištraukiantis kamštį. Dar būna ir trečios rūšies atidarytuvas – skirtas skardinėms atidaryti. Ir, galų gale, yra ir kitokių būdų atidaryti skardinei, ir tai galima daryti net ir naudojant kažkurią kitą peiliuko dalį.

Nupjauk šitą

Žinoma, kad pati svarbiausia peiliuko funkcija yra pjovimas. Tad nieko nuostabaus, kad prašymas nupjauti ar pasmailinti ką nors būna adresuojamas vyrams arba tiems, kas galbūt tiesiog turi peiliuką. Tad nupjauti šitą ar tą yra tikrai nesunku ir galbūt visai smagu, kai turi gerą šveicarišką peiliuką.

Čia kažkas užstrigo

Tokį komentarą galime išgirsti bet kur ir bet kada. Dažniausiai problemą išspręsti gali daugiafunkciniai įrankiai, iš kurių tikrai bent vienas padės tą „kažką“ sutvarkyti. Ar tai būtų striukės užtrauktukas, ar dėžutės atidarymas. Visa tai gali būti sutvarkoma išsirinkus tinkamą įrankį iš atlenkiamų peiliukų kolekcijos.

Gal turi žirklutes?

Nors tokį klausimą būtų galima dažniausiai išgirsti adresuojamą moterims, tačiau dažniausiai žirklutes turi vyrai. Priežastis? Nes jie nešiojasi šveicarišką daugia funkcinį peiliuką, o ten dažniausiai gali išsiskleisti ir žirklutės. Jeigu peiliukas padarytas gerai, tai kiekvienas įrankis išsitiesia lengvai ir greitai. Jeigu viskas tikrai ten yra padaryta gerai. Tačiau, jeigu kažkas nesutampa, tuomet ir žirklutes turėti ne taip paprasta. Visgi, tai būna mažytės žirklutės ir nuostabaus manikiūro su jomis nepasidarysi, tačiau jeigu reikia atkirpti audinio kraštelį ar pakuotės kamputį, tai jos tikrai puikiai tiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *