Būtini daiktai, važiuojant į festivalį

Vykstate į muzikos festivalį ir manote, kad iš būtinų daiktų jums pakaks turistinės palapinės? Jeigu norite, kad niekas jums nesugadintų festivalio, geriau pasiruošti viskam. Apie tai, kokių dar daiktų gali prireikti festivaliui, plačiau skaitykite čia.

Palapinė

TurizmasŽinoma, kad pats svarbiausias dalykas tokiai kelionei vis tiek bus turistinė palapinė. Rinkitės ją optimaliai. Nebūtinai jums reikia pačios didžiausios vien dėl to, kad ji kokybiška ir brangi. Jeigu festivalio erdvės milžiniškos ir, pavyzdžiui, nuo palapinių miestelio iki koncertų aikščių tenka keliauti ilgiausius atstumus, tuomet galite keliauti su mažesne palapine. Ypatingai, jeigu ketinate ten nakvoti vienas ar dviese, tada neimkite penkiavietės palapinės. Bet vėlgi, jeigu pačioje palapinėje laikysite daug daiktų – tada geriau dviem žmonėms imti dvivietę, trims keturvietę ir pan. Ir jokiu būdu ne atvirkščiai – dviem trivietę. Apsistojus festivalyje kelioms dienoms, geriau, kad turistinė palapinė būtų pakankamai talpi ir nereikėtų miegoti ant galvos susidėjus daiktus. Iš kitos pusės, turite ir taip pat pasistengti, kad palapinė puikiai tiktų nešimuisi ilgus atstumus – kad ji nebūtų be proto sunki.

Miegmaišis

Pažiūrėkite orų prognozes ir sąžiningai įvertinkite, ar tai, kas oficialiai vadinasi „vasara“, tikrai yra vasara ir realybėje. Kiek šalčio bus naktimis, kiek šilumos dieną? Geriau visada imti šiltesnį miegmaišį, o jeigu nusimato didžiausias šaltis – tai net ir tokį, kuriame galime miegoti kalnuose. Jeigu bus karšta, tiesiog jį nusimesite, o apsauga nuo šalčio galbūt jums dvigubai pagerins festivalio kokybę, kol kiti drebės aplink palapinėse.

Apsauga nuo drėgmės

Svarbiausias dalykas – tinkamai pasiruošti lietui, drėgmei. Net jeigu užkluptų didžiausia audra, turite siekti, kad daiktai palapinėje nesušlaptų. Taip pat privalote stengtis, kad nesušlaptumėte ir jūs. Turėkite pakankamai drabužių persirengimui, jeigu sušlaptų kelnės, bliuzonas, kojinės. Turėkite guminius batus. Turėkite patį geriausią lietpaltį, nes tai jums leis tikrai gerai jaustis. Taigi, apsauga nuo drėgmės gali reikšti tikrai daug, pasistenkite, kad netektų keikti visos festivalio programos vien dėl to, kad nebuvote pasiruošę lietui.

Higienos priemonės

Nors oficialiai rašoma, kad bus dušai ir tualetų daug, visada būkite pasirengę pačioms blogiausioms higienos sąlygoms. Jeigu žmonių į festivalį atvyks labai daug, tuomet kažką sukontroliuoti bus labai sunku. Dėl to jums vertėtų pasirūpinti pačiomis geriausiomis higienos priemonėmis, įsidėti ir tualetinio popieriaus, ir drėgnų ervetėlių, ir dantų skalavimo skysčio, ir visko kito.

One thought on “Būtini daiktai, važiuojant į festivalį”

  1. Nors festivaliuose dažniausiai visi renkami miegą palapinėse, mes jau kurį laiką bandome netoli festivalio susirasti kokią sodybą – saugiai ir gerai išsimiegi ir gali toliau pramogauti festivalyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *