Ar vis dar perkamos buhalterinės paslaugos Vilniuje?

Buhalterinės paslaugos VilniujeTikriausiai tokios paslaugos bus aktualios ir po dvidešimties metų. Nors šiandien jau kalbama, kad buhalterines paslaugas pakeis dirbtinio intelekto technologijos. Juk bendrai visi supranta, kad tokios tikslios paslaugos, kur reikia skaičiuoti ir pildyti dokumentus tikrai gali būti automatizuotos. Ar išnyks apskaitos įmonės? Tikrai taip neturėtų būti. Greičiausiai nebereikės buhalterių paslaugos. Tokiose kompanijose dirba keli žmonės, kurie bendraus su klientais ir prižiūrės, kad kompiuterinės programos viską atliktų tinkamai. Kada sumažės technologinių sprendimų kainos, tuomet buhalterinės paslaugos Vilniuje, Londone ar Niujorke ženkliai bus pigesnės. Specialistai prognozuoja, kad tai kainuos itin mažai. Nebus prasmės ieškoti geriau dirbančios kompanijos, tiesiog rinksitės tai kas veikia rinkoje. Visos įmonės naudos dirbtinio intelekto technologijas, todėl visi vienodai gerai atliks savo darbą. Prieš kelis metus buvo atlikti bandymai su žurnalistų darbo robotizavimu. Per dvi sekundes robotas sugebėjo parašyti straipsnį, kurio kokybė buvo stulbinanti. Nenuostabu, kad fantastiniuose filmuose galima rasti tokių scenų, kuomet viskas automatizuota. Tačiau grįžkime į realybę ir nustatykime, ar šiandien tokios paslaugos turi didelę paklausą?

Kiek žmonių domisi tokiomis paslaugomis?

Šiandien tokių paslaugų statistiką sužinoti itin paprasta. Kiekvienas interneto vartotojas gali užsiregistruoti “Google” įrankiuose ir per kelias minutes sužinoti, kiek žmonių ieško tokių paslaugų. Patikrinome ir galime konstatuoti, kad vidutiniškai per mėnesį iki dešimties tūkstančių žmonių ieško buhalterinių paslaugų Vilniaus mieste. Iš pirmo žvilgsnio tai nedidelis skaičius, tačiau tokias paslaugas perka tie, kas užsiima verslu ar planuoja užsiimti. Buhalterinės paslaugos Vilniuje yra populiari paslauga, nes turime daug kompanijų, kurios užsiima tokių paslaugų teikimu. Kaip jau supratote, naudodaamiesi išmaniais įrankiais galite greitai gauti reikiamą informaciją.

Ar verta samdyti buhalterį?

Nemaža dalis įmonių galvoja, kad susirasti šios profesijos specialistų bus itin paprasta. Realybė, kur kas sudėtingesnė. Tai padaryti užtruks daug laiko. Aišku, jeigu turite galimybę mokėti itin didelį atlyginimą tuomet pasitelkus personalo atrankos įmonių pagalbą tai padaryti bus ne itin sudėtinga. Kalba šiuo atveju eina apie smulkius verslus. Kur tikrai nėra daug finansinių galimybių ir tenka rinktis ar samdyti buhalterį už nedidelį atlyginimą ar dirbti su tokias paslaugas teikiančiomis kompanijos. Bet kokiu atveju yra geresnis antras variantas. Tinkamai atlikti tokias užduotis reikia daug kompetencijos, todėl logiška, kad daug specialistų nesutinka dirbti už mažas algas. Tai natūraliai skatina pirkti buhalterines paslaugas.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

Jugma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *