10 lieknėjimo arbatų, kurias išbandykite, kad būtumėte sveikesni!

Oolong arbata

Oolong arbata yra kiniška arbata, kuri, kaip įrodyta, padeda deginti riebalus ir mažina apetitą. Atlikus tyrimą su žiurkėmis, oolong arbata sumažino jų cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, todėl tai puikus pasirinkimas diabetu sergantiems žmonėms. Toliau minėtose žaliojoje ir juodojoje arbatoje taip pat yra katechinų, tačiau oolong arbata turi daugiau kofeino nei žalioji ar juodoji arbatos. Tai gali padėti numesti daugiau svorio, jei vartojate daug kofeino. Oolong arbatoje taip pat gausu antioksidantų, kurie gali apsaugoti jūsų organizmą nuo oksidacinio streso, palaikyti sveiką imuninę sistemą ir pagerinti odos būklę. Liekninanti arbata ir rinkos naujovės.

Žalioji arbata

BodylinesŽalioji arbata yra populiarus pasirinkimas lieknėjant, nes joje yra daug antioksidantų ir katechinų, kurie padeda skatinti medžiagų apykaitą, deginti riebalus ir mažinti apetitą. Joje taip pat gausu flavonoidų, kurie gali sumažinti diabeto ir širdies ligų riziką. Žalioji arbata turi mažiau kalorijų nei kitų rūšių arbata, tačiau svarbu ją gerti be pridėtinio cukraus. Kelių puodelių žaliosios arbatos per dieną turėtų pakakti, kad pamatytumėte rezultatus, tačiau geriausia ją gerti kartu su sveika mityba ir reguliariais fiziniais pratimais. Žalioji arbata turi daugybę kitų sveikatai naudingų savybių, todėl tai puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus žmonėms. Žaliojoje arbatoje taip pat gausu polifenolių, kurie, didindami kraujo pritekėjimą į kasą, gali užkirsti kelią 2 tipo diabetui. Ji taip pat gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį.

Juodoji arbata

Juodoji arbata yra dar viena arbatos rūšis, kuri gali padėti numesti svorio. Tyrimo metu antsvorio turintys dalyviai, kurie gėrė juodąją arbatą, numetė 4 kg daugiau nei žmonės, kurie gėrė žaliąją arbatą. Juodojoje arbatoje yra daugiau kofeino nei žaliojoje arbatoje ir oolong arbatoje. Tai gali paaiškinti, kodėl minėtame tyrime ji buvo veiksmingesnė lieknėjant, nors tam patvirtinti reikia daugiau tyrimų. Juodojoje arbatoje taip pat gausu polifenolių, kurie gali mažinti cholesterolio kiekį ir užkirsti kelią 2 tipo diabetui. Joje taip pat yra taninų, kurie gali padėti sumažinti tam tikrų rūšių vėžio riziką. Įprasta juodoji arbata gaminama iš visiškai oksiduotų lapelių, o tai reiškia, kad ji šiek tiek mažiau sveika nei žalioji ar arbata oolong. Jei norite gauti kuo daugiau naudos sveikatai, rinkitės žaliąją arba oolong arbatą. Bodylines – Klaipėda – kaip išlaikyti gerą fizinę būklę?

Imbieras ir žalioji arbata

Žalioji arbata ir imbieras yra du galingi antioksidantai, kurie gali padėti numesti svorio. Tyrimo metu buvo įrodyta, kad imbieras ir žalioji arbata padidina sudeginamų kalorijų kiekį. Abiejuose šiuose ingredientuose yra katechinų, kurie yra natūralios cheminės medžiagos, galinčios padėti pagreitinti medžiagų apykaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *