Ženklai, kad netapsite santechniku

SantechnikaiJeigu jūsų santechnikas Kaune jau daug metų dirba savo darbą ir yra juo patenkintas, vadinasi, jis teisingai pasirinko profesiją. Ar jūs galėtumėte būti santechniku? Reikia žiūrėti į savo charakterį ir bandyti suprasti, ar tai galėtų būti jūsų karjeros pasirinkimas. Štai ženklai, rodantys, kad santechniko duona galbūt turėtų būti ne jums.

Nemėgstate inžinerijos

Santechnikas Kaune visų pirma yra inžinierius Kaune. Jeigu jums visą gyvenimą labai būdavo įdomu, kaip veikia dalykai, kaip kas padaryta, tuomet tai gali būti jūsų kryptis. Tačiau, jeigu per fizikos pamokas snausdavote, jums labiau rūpėdavo idėjos, o ne jų išpildymas, tada gal tai ne jums. Jeigu niekada natūraliai neatėjo klausimas, kaip veikia slėgis, kas yra po mašinos kapotu, kodėl dalelės juda karštame ore greičiau ir pan. – jums nelabai įdomi inžinerija. Tada turite savo pašaukimo ieškoti toliau. Santechniku gali dirbti tik žmogus, kuris turi natūralią aistrą tokiems dalykams, kurį veža fizika ir mechanika, kuriam įdomu inžineriniai tinklai.

Nekenčiate kvapų

Visgi, net jeigu jums ir įdomu, kaip kas padaryta, dar gali būti, kad labiau norėtumėte likti tik teoriniame žinių lygyje. Jeigu negalite pakęsti bjaurių kvapų, jus iškart nuo jų supykina, jums jie nepatinka, tai gali reikšti, kad irgi ne jums santechniko kelias. Juk būkime atviri – santechnikui tikrai dažnai tenka dirbti ten, kur niekas kitas nenorėtų ir nosies kišti. Tenka uostyti kanalizaciją, nuolat tūnoti ten, kur ji laša, žvelgti tiesiai klozetui į jo juodą akį, ir bandyti atkimšti kažkieno užstrigusius tamponus klozeto vamzdžiuose. Tai darbas, kurį gali dirbti žmonės, kuriems tokie natūralūs santechnikos kvapai nekelia labai didelio pasišlykštėjimo.

Tingite judėti

Dar vienas požymis, kad santechniko kelią reikėtų užleisti kitiems – nejudrumas. Jeigu vos prisiverčiate išlipti iš lovos, vos ne vos iškeliate koją iš namų, visada naudojatės tik interneto pirkimu ir neinate patys į parduotuves, tai santechniko darbas jums gal irgi nepatiks. Visgi jis pareikalauja šiek tiek judėjimo, kadangi tenka keliauti pas žmones į namus. Taip pat laipioti laiptais, vis eiti į rūsį ir pan.

Labai bijote žmonių

Nors santechniko darbas iš esmės yra susijęs būtent su technika ir inžinerija, tačiau jo metu jums reikėtų ir bendrauti su žmonėmis. Tad jeigu esate visiškas užsiskleidęs intravertas, vargu, ar norėsite daug komunikuoti su žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *