Vaikiški šviestuvai: kaip papuošti kambarį mažiesiems?

ŠviestuvaiKuriant interjerą vaikų kambariui, svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Tai reiškia, kad nereikėtų persistengti su įvairiais vaikiškais atributais, kurie augančiam mažyliui gali greitai pabosti. Taip pat turite gebėti atitinkamą temą išreikšti detalėmis, o ne esminiais kambario pakeitimais. Juk perdažyti sienas, nupirkti naujus baldus ar keisti kambario struktūrą kur kas sudėtingiau nei įvaizdį papildyti nedideliais, tačiau pastebimais akcentais. Vienas jų – vaikiški šviestuvai. Tai puiki galimybė daug neinvestuojant sukurti puikią atmosferą, kurią skleis ypatinga, lavinamuosius įgūdžius skatinanti šviesa. Pateikiame keletą idėjų, kurios įrodys, kad vaikiški šviestuvai gali turėti daugialypę naudą jūsų vaikams.

Forma ir dizainas

Vaikiški šviestuvai pasižymi netikėtomis, tačiau labai smagiomis formomis. Jie gali imituoti įvairius gyvūnus, žaislus, super herojus ar pasakų veikėjus. Tai interjerui suteikia jaukumo ir sukuria aplinką, kurioje malonu augti, žaisti, tobulėti. Tokie šviestuvai gali būti išskirstyti į dvi kategorijas: dekoratyvinius ir skaitymo. Kol vaikas nėra paaugęs ir dar nemoka skaityti, pasirinkite švelnesnį apšvietimą skleidžiančius, tačiau be galo smagius ir jų koordinaciją veikiančius dekoratyvinius šviestuvus. Tai gali būti besisukančius dangaus kūnus menantys vaikiški šviestuvai ar kitokie judantys bei su pasauliu supažindinantys gaminiai. Vaikui paaugus, būtini ryškesnę šviesą nešantys, kokybiški šviestuvai. Tai nereiškia, kad turite atsikratyti visų, iki tol vyravusių šviesos šaltinių. Galite lemputes tiesiog pakeisti galingesnėmis arba įsigyti papildomą stalinį šviestuvą, kuris turės konkrečią paskirtį. Tik nepamirškite išlaikyti žaismingumo: rinkitės vaikui mielais papuošimais padabintus ir originalius šviestuvus.

Saugumas

Kadangi žinome, jog maži ar net paaugę vaikai pasižymi smalsumu, turime suvokti, kad greičiausiai jie norės šviestuvą panaudoti ir kaip žaislą. Nors įprastos lemputės yra kaitrios ir gali sužaloti mažojo rankytes, šiuolaikinės technologijos jau seniai leidžia atsikratyti šios problemos. LED šviestuvai ir lemputės yra nekaistančios, todėl jas saugu įmontuoti vaikų kambaryje. Tokie vaikiški šviestuvai suteiks galimybę nedrausminti savo vaikų ir leisti jiems tyrinėti juos supančią aplinką. Tai itin naudinga jų raidai. Be to, kokia nauda pirkti įdomų ir be galo smagų šviestuvą, jei jūsų vaikas negalės su juo ir pažaisti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *