Sienų dekoracijų mados 2022 metais

2021-ieji apskritai buvo pasaulinio prisitaikymo prie naujos normos – sedėjimo namuose era. Tai labai paveikė daugelio namų savininkų paveikslų pasirinkimą. Daugelis griebėsi gamtos nuotraukų ant drobės, kaip priemonę įnešti gamtą į patalpas ir patirti raminamąjį lauko poveikį, kad atremtų vienatvę, kurią sukelia privalomas izoliacija namuose. 2021 m. taip pat sugrįžo senos meno tendencijos, pvz., galerijų sienos, drobės spaudiniai ir abstraktus menas.

Metams artėjant į pabaigą, 2022 m. meno pasauliui žada daug. Namų dekoro entuziastai stebisi, kokios tendencijos išliks, kurių bus atsisakyta, o kurios pakeis, kad atitiktų naujausius skonius ir pageidavimus. Norėdami atsakyti į šiuos klausimus, pateikiame keletą meno tendencijų, kurių tikimasi 2022 m.

Metalo atspaudai

Nors drobė ir popierius šimtmečius buvo dažniausiai naudojamos meno priemonės, naujausios technologijos leido spausdinti aukštos kokybės meno kūrinius ant aliuminio lakštų. Spausdinimo procesas nėra panašus į tai, kaip spausdintuvai gamina vaizdus ant popieriaus ir drobės. Metalo spausdinimas apima specialių chromatinių dažų įpurškimą tiesiai į aliuminio lakštų polimerinę dangą, naudojant šilumą ir slėgį. Tada gautas metalinis sienų menas yra labai patvarus. Be to, dažai sukuria gyvą vaizdą su išskirtiniu gyliu, spalvų kokybe ir šviesumu. Būtent tokio dekoro reikia šiuolaikiniams namams. Kiti išskirtiniai metalo spaudinių pranašumai yra šie:

· Jiems nereikia stiklo virš jų ar rėmo aplink juos apsaugai.

· Jie gali labai atlaikyti vandens poveikį nepažeisti.

· Jie atsparūs įbrėžimams.

· Jie yra lengvi, todėl juos lengva pakabinti .

· Jų tvirta konstrukcija apsaugo nuo žalos, jei jie netyčia nukrito iš aukščio.

Dėl savo patvarumo metalinis sienų menas kainuoja šiek tiek daugiau nei kitų rūšių sienų menas. Tačiau pirmiau minėti pranašumai gali būti pakankama priežastis 2022 m. įsigyti metalinių sienų dirbinių biurui ar namams.

Kitas populiarus sienų dekoravimo būdas yra spauda ant drobės. 2021 metais ji vėl labai stipriai išpopuliarėjo ir nežada trauktis. Esant naujoms HP latex spausdinimo technologijoms drobės spauda tapo atspari UV spinduliams ir blukimui, todėl spausdintos drobės gali tarnauti daugiau negu 50 metų (gali tarnauti daugiau negu 100 metų, bet tai priklauso nuo jūsų priežiūros). Nuotraukos ant drobės ar paveikslai ant drobės tapo neatskiriamų namų sienų akcentu. Nuotraukos ir paveikslai atkuriami taip gerai, kaip nuotraukos ant nuotraukų popieriaus, todėl jie palieka labai gerą emociją. Interdeko.lt siūlo paveikslus ant drobės. Jų naudojama drobė yra natūrali, taip pat porėmis ant kurio užtempta drobė yra pagaminti Lietuvoje iš lietuviškos medienos. Spausdinant su aplinkai draugiškais Latex dažais šios drobės išlieka ekologiškomis, o dėl ilgo tarnavimo laiko jos yra tvarios.

Maksimalizmas ir didysis tūkstantmečio stilius

Naujausias namų dekoro tendencijas užplūdo minimalistinės idėjos. Tačiau neatrodo, kad tai siejasi su tipiniais tūkstantmečiais. Vieni nevertina minimalizmo, kai kuriems jis neįdomus, o kiti mano, kad jis labiau skirtas vyresnėms kartoms. Jei sutinkate su šia mintimi, galbūt norėsite pasirinkti maksimalizmą ir didžiulį tūkstantmečio stilių. Be to, čia yra keletas kitų maksimalizmo meno savybių, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

· Naudoti nenutildytas spalvas, tokias kaip raudona, žalia, ryškiai raudona ir raudonai oranžinė.

· Drąsūs raštai, ypač gėlių.

· Įvairių daug.

· Judrios erdvės.

· Pareiškimo dalys.

· Meno sluoksniavimas.

· Meno kūrinių personalizavimas.

Tačiau pasirinkdami maksimalistinį dizainą, nepersistenkite, nes jūsų erdvės gali pasirodyti chaotiškos. Svarbu žinoti, kada sustoti!

Kreivinis menas

Jis prasidėjo nuo lenktų baldų dar aštuntajame dešimtmetyje, o ne tiesios, švarios šeštojo ir penktojo dešimtmečio linijos. Žmonės norėjo kažko švelnesnio, o atsakymas buvo kreivė. Apvalūs baldai taip pat buvo laikomi moteriškesniais ir atlaidesniais. Greitai pasukite į 2022 m., o kreivumo tendencija persimetė į meną.

Užuot kabinę stačiakampius arba kvadratinius sienų piešinius, apsvarstykite galimybę ant sienų turėti išlenktas detales. Tai suteiks jūsų interjerui švelnesnį ir šiltesnį pojūtį.

Moters kūnas, nuogas ar apsirengęs

Per pastaruosius šimtmečius menininkės keitėsi moteriško grožio suvokimu, daugelis idealų atsirasdavo ir cikliškai išnykdavo. Ir šiandien vis dar yra didžiulis susižavėjimas ypatingais moteriškos formos atributais. Štai kodėl daugelis meno entuziastų savo namuose ar darbo vietoje kabina moters kūno atvaizdus.

Kai kuriuose kūriniuose vaizduojamos nuogybės, kitose – iš dalies arba visiškai uždengtos figūros. Nepriklausomai nuo to, kurio stiliaus jums labiau patinka, jums tikrai yra meno kūrinys .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *