Saldus vestuvių stalas su varškės apkepu

Gardus varškės apkepasSaldus vestuvių stalas – tai erdvė, kur gali pasireikšti ne tik nusamdyti kepėjai, bet ir jaunųjų giminės bei mėgstantys gaminti draugai. Tai vieta, kur gali atsirasti ir papildomi tortai, ir nuostabus varškės apkepas, ir kitokie skanumynai. Štai keletas gardumynų, kurių atsirado ant vestuvinio stalo, nors niekas neužsiprašė. Svečiai patys atvežė.

Tetos Aušros varškės apkepas

Teta Aušra sako, kad padaryti šį varškės apkepą sugalvojo dėl to, kad paskutinę minutę pamatė, jog neturi buto raktų – turės laukti, kol vyras grįš ir išleis. O jau buvo susiruošusi į vestuves. Taigi, tą laukimo valandą išnaudojo pagaminti puikiam varškės apkepui – kaip atsiprašymui už vėlavimą. Ir dovanai saldžiam stalui. Šis varškės apkepas buvo pagamintas gana greitai. Viskas buvo daroma pagal receptą. Pirmiausiai paimta varškė, tada sutrinta su cukrumi. Išplakti kiaušiniai, į juos verčiama varškė, viskas išmaišoma. Tuomet beriami manai. Viską supylus į kepimo formą, kepama. Galiausiai ant varškės apkepo dedama skani uogienė. Paradoksas, tačiau daug svečių teigė, kad varškės apkepas buvo daug skanesnis negu riebus specialus užsakytas vestuvinis tortas.

Sesers ir brolio Tinginys

O štai jaunikio brolis ir sesuo drauge pagamino skanų Tinginį. Tai klasikinis tortas, kurį turbūt moka pagaminti dauguma. Jis labai skanus, paprastai pasigamina. Reikia ištirpinti šokolado, sumaišyti jį su kondensuotu pienu (tik šio neturi būti per daug). Tuomet į visa tai superti sulaužytus sausainius. Galima dar dėti ir kažkiek riešutų. Galiausiai šis skanėstas yra padedamas sustingti. Sustingsta ir tampa dieviško skonio, kuris tikrai bus karalius skonių konkurse. Šį paprastą skanumyną vestuvių svečiai labai noriai valgė.

Pertepti biskvitai

Dar vienas puikus pasirinkimas – tai paprastai iš pertepto biskvito padarytas tortas. Galima pastebėti, kad dažniausiai žmonės nevalgo itin riebių arba itin saldžių saldumynų, nes nuo jų yra tiesiog labai bloga, nesveika. Taigi, pertepti biskvitai gali tikrai tapti labai geru dalyku vestuvėms.

Saldainiai ir sausainiai

Ir žinoma ant vestuvinio stalo privalomai atsiranda ir sausainių bei saldainių. Tai dalykai, kurie visiems yra skanūs ir malonūs, nors niekas jų iškart nepuola valgyti, o renkasi šį tą skanesnio: normalius saldumynus, tokius kaip tortus ir kitokius gaminius. Juk saldainį gali bet kada nusipirkti parduotuvėje, o štai švieži virtuvės ir konditerijos šedevrai, naminis varškės apkepas – tai gardumynai, kuriais pasilepiname rečiau, todėl jie per vestuves ir yra tokie populiarūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *