Plačiau apie roletų tipus

Kartais verta prieš perkant žaliuzes, išsiaiškinti plačiau apie roletų tipus. Kokie jie yra ir, kuo skiriasi.

Klasikiniai

Nauji roletaiSusipažinkime – klasikiniai roletai. Montuojami su įprasta sistema, gali būti įvairių skirtingų spalvų. Turi virveles, su kuriomis yra valdomi rankiniu būdu. Nors tikrai rasite ir tokių, kurie valdomi automatizuoti. Tiks biurams, namams, viešoms ir privačioms erdvėms. Kuo tamsesnis ir storesnis kambarys, tuo tamsiau miegosite, tuo mažiau matysis iš išorės. Tačiau derinti vis tiek turėsite pagal bendrą interjerą.

Plastikiniams langams

Šie roletai gali būti pagaminami pagal tai, kokio dydžio langas. Ir montuojasi jie tiksliai taip, kad tobulai uždengtų patį langą. Taigi, siekiantiems visiškos tvarkos, labai patiks toks variantas. Jis yra populiarus daugiabučiuose, kur žmonės dažnai po renovacijos turi plastikinius langus.

Roletai diena – naktis

Apie tokį roletų tipą tikrai girdėjote ne kartą, tik turbūt nežinojote, kas tai iš tiesų yra. Jį mėgsta žmonės, turintys puikų estetinį skonį ir norintys turėti kelias praktiškas savybes turintį daiktą. Tokie roletai gali būti dvispalviai ir jie gali funkcionuoti bei pasitarnauti tiek dieną, tiek naktį. Jie panašūs į žaliuzes, tačiau yra kiek kitokie. Būdami dvispalviai, puikiai papuoš interjerą. Užsisakyti geriausia tokį variantą, kuris idealiai tiktų savo dydžiu jūsų langams, balkonams, vitrinoms.

Rankiniai ir mechanizuoti

Kai kuriems žmonėms patinka kuo paprastesni dalykai. Mechanizmai, kuriuos jie supranta ir patys galėtų pagaminti ar, esant gedimui, patys pataisyti. Rankiniu būdu valdomi roletai yra tarsi klasika ir daug kam ji patinka. Kiti žmonės mielai eina su technologijomis į priekį ir nori kuo daugiau naujovių. Jiems patiks bet kokia elektronika, net jeigu jie ir nesupras, kaip šioji veikia. Tad nieko keisto, kad ir mėgstamiausi roletai bus su automatiniu valdymu. Gudručiai dar ir prijungs visą namų sistemą (išmanusis namas), kad valdymas būtų centralizuotas.

Foto roletai

Tai – laisvė kūrybai ir pasirinkimams, gražiausi norai turėti puikius ir estetiškus namus. Mėgstami laisvos sielos menininkų, kūrėjų, žmonių, kurių nevaržo šablonai. Arba interjero dizainerių, drąsiai kuriančių savo namų aplinką. Foto roletai gali atrodyti kaip puikiausias jūsų namų paveikslas, kuris gali jums vaizduoti bet ką, ką norėsite matyti. Kai kurie žmonės iš tiesų spausdina paveikslus, kiti renkasi nuotraukas. Tie vaizdai gali inspiruoti visai dienai ir padėti efektyviau dirbti, gražiau bendrauti, maloniau svajoti ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *