Pažangi „Samsung“ oras oras sistema namų šildymui ir vėsinimui

Prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje niekas nebūtų pagalvoję, kad namus galima apšildyti kondicionieriumi. Net jei ir galima – niekas mūsų nebūtų patikėję, kad toks būdas taupus ir patogus. Šiandieną, pasikeitus technologijoms oras oras sistema tampa gera išeitis, kai norima apšildyti nedidelį pastatą, sodo namą, verslo patalpas.

Oras oras sistema veikia kondicionieriaus principu, ima orą iš lauko ir sušildytą atiduoda patalpai arba vėsina. Kondicionieriai taip patobulėjo, kad gyventojams nemaišo jų veikimo metu skleidžiamas garsas, nes jo beveik nėra. Jie greitai įšildo patalpą, reguliuojami išmaniaisiais įrenginiais, neužimantys daug vietos. Tai tik kelios savybės, dėl kurių oras oras sistemos vis plačiau naudojamos apšildymui.

Apžvelgsime labai geros kokybės „Samsung“ kondicionierius ir sužinosime apie juose įdiegtas naujausias technologijas.

Oras oras sistema „Samsung Wind-Free NORDIC PRM“

Gerai žinomas „Samsung“ prekės ženklas gamina ne tik išskirtinės kokybės buities prietaisus, bet ir šilumos siurblius oras oras. Šie siurbliai pasižymi tuo, kad efektyviai veikia, lauke esant -30 laipsnių šalčio. Lietuvoje tokio šaltuko beveik nebūna, tačiau mums aktualu, kad siurblys būtų efektyvus -20 °C, todėl „Wind-Free NORDIC PRM“ oras oras sistema galima visiškai pasitikėti.

„Samsung“ šilumos siurbliai turi „Good Sleep“ režimą, kuriuo sukuria geriausią aplinką giliam miegui – naktį temperatūrą pažemina, ryte ją po truputį pakelia. Kondicionierius taip pat turi jutiklius, kurie aptikę patalpoje žmogų gali vėsą nukreipti į jį, arba atvirkščiai – vėjo srovę nukreipti kitur. Kai patalpoje žmonių nėra kondicionierius veikia minimaliu režimu.

Oras oras sistema taip pat turi taupymo „Ecco“ režimą, jo dėka neeikvojama veltui energija, todėl šildymas kainuoja pigiau.

Visas aukščiau išvardintas geriausias technologijas turi ir šilumos siurblys „Samsung Wind-Free Comfor Arise“. Šis įrenginys šiek tiek pigesnis ir skiriasi tuo, kad jo efektyvumas išlieka lauke esant -15 laipsnių šalčio.

Oras oras sistemos „Samsung“ dar vienas privalumas tai autonominis išsivalymas, kurio metu įrenginys išdžiovinamas. Filtrai padengti antibakterine danga, kuri apsaugo, kad ore nepasklistų sveikatai kenkiančių dalelių. Taigi, šildymas ir vėsinimas suteikia komfortą, be jokių rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *