Ką daryti turint skolų: paskolos įsiskolinusiems

Paskolos isiskolinusiems asmenimsAr manote, kad šiandien paskolos yra suteikiamos kiekvienam fiziniam asmeniui, kuris užpildo paskolos paraišką internetu vienoje ar kitoje pasirinktoje kredito bendrovėje? Ar tikrai manote, kad situacija kreditų rinkoje yra visiškai nevaldoma? Kaip bebūtų, akivaizdu, kad šiomis dienomis nei paskolos įsiskolinusiems, nei juolab neturintiems darbo nėra suteikiamos nei vienoje oficialioje kredito bendrovėje. Todėl jei jus iki šiol domino paskolos įsiskolinusiems internetu, turime jus nuvilti – paskolos gauti negalėsite, nes kreditoriams yra taikomi labai griežti reikalavimai ir juos visuomet kontroliuoja atitinkamos valstybinės institucijos. Tuo tarpu, jei norite žinoti į kokius aspektus atsižvelgia kreditoriai, vertindami savo klientų mokumą, pateiksime keletą naudingų detalių.

Visų pirma akivaizdu, kad kreditoriams yra svarbios kliento gaunamos mėnesinės pajamos. Šiuo atveju kalbame apie oficialias ir nuolatines pajamas. Nepakanka, jei jūs du mėnesius iš eilės gaunate oficialų atlyginimą – darbo stažas turėtų būti ilgesnis. Be to, nemaža dalis kreditorių vertina vienerių arba dviejų metų pajamas, todėl jei jūsų darbo stažas yra trumpesnis, galite susidurti su neigiamu kreditorių atsakymu.

Taip pat atminkite, kad kreditoriams svarbi ir jūsų šeimyninė padėtis. Pavyzdžiui, jei jūs gyvenate santuokoje ir turite vaikų, tai turės didelės įtakos kreditorių priimamam sprendimui. Dažniausiai tokiais atvejais paskola yra imama su bendraskoliu, o tai reiškia, kad būna vertinamos bendros šeimos pajamos, kurios dalinamos atitinkamai šeimos narių skaičiui. Tuo tarpu, jei paskolą norima imti individualiai be bendraskolio, mėnesinės pajamos gali būti padalintos pusiau.

Bet kuriuo atveju labai didelį vaidmenį vaidina ir turimų finansinių įsipareigojimų dydis, kadangi įstatymuose yra aiškiai nurodyta, jog fizinio asmens turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti keturiasdešimties procentų visų jo gaunamų mėnesinių pajamų. Be to, vertinant vartotojų mokumą niekuomet nepamirštama įvertinti ir asmeninę kredito istoriją, kuri yra gerai matoma kiekvienam finansinių paslaugų teikėjui. Ir tai tikrai nėra vienintelės detalės, kurias vertina kreditoriai, todėl jei jūs norite gauti paskolą, turite būti tikri, kad atitinkate minėtus kriterijus.

Priešingu atveju paskolos refinansavimas gali būti neišduotas dėl perdėtos rizikos. Privalote būti 100% garantuoti, kad atitinkate prieš tai minėtus kriterijus. Bet niekas per galvą jums tikrai neduos jei nuspręsti pateikti prašymą paskolai įsiskolinimų refinansavimui gauti. Jei ją bus atsisakyti suteikti, tai nuo to tikrai nenukentėsite. Dėl to yra patartina teikti paraišką kelioms kredito bendrovėms iš karto. Taip padidinsite tikimybę gauti teigiamą atsakymą ir taip refinansuoti savo skolas. Jei elgsitės priešingai mūsų rekomendacijoms, labai tikėtina, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims jums gauti gali nepavykti arba ją gausite užtrukę gerokai ilgiau nei galėjote ir norėjote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *