Nuo ko priklauso dantų implantacijos kaina?

Dantų implantavimas yra laikomas pačiu efektyviausiu metodu, kuris padeda atstatyti prarastus dantis, tad nieko keisto, kad ši procedūra mūsų šalyje kasmet įgyja vis didesnį populiarumą. Dantų implantai yra ilgaamžis sprendimas, jie gali būti pritaikomi ir tada, kai pacientas yra netekęs didelės dalies ar net visų dantų, o svarbiausia yra tai, kad šis dantų atkūrimo metodas padeda apsaugoti žandikaulius nuo nykimo. Vis dėlto, svarstantiems rinktis šį dantų atkūrimo būdą gana dažnai kyla klausimas, kokia yra dantų implantacijos kaina. Nors vienareikšmiškai atsakyti paprasčiausiai neįmanoma, tačiau galima įvardinti keletą svarbiausių dalykų, nuo ko priklauso šios procedūros kaina. Taigi, kas tam turi įtakos?

Dantų implantų rūšis

Dantų implantacijos kaina visada priklauso nuo to, kokios rūšies implantai yra pasirenkami. Šiandien dantų implantus siūlo ne taip ir mažai įvairių gamintojų, todėl galima pasidomėti, kokių gamintojų nustatytos kainos yra pačios palankiausios. Žinoma, visada verta pasidomėti, kokių gamintojų implantai yra sulaukę pačių geriausių įvertinimų – juk visada yra siekiama, kad atkurti dantys tarnautų kuo ilgesnį laiką.

Dantų karūnėlių tipas

Dantų implantacijos kaina taip pat priklauso ir nuo to, koks pasirenkamas dantų karūnėlių tipas. Implantas – tai tik viena atkuriamo danties dalis, jį taip pat sudaro ir karūnėlė, kuri yra viršutinė danties dalis. Vainikėliai gali būti gaminami iš metalo keramikos arba bemetalės keramikos – nors pastaroji pasirinkimo galimybė yra brangesnė, tačiau bemetalės keramikos vainikėliai atrodo kur kas natūraliau, jie nekelia alergijos, ir yra labai patvarūs.

Klinika, kurioje atliekamas implantavimas

Taip pat dantų implantacijos kaina priklausys ir nuo to, kokią konkrečią kliniką nuspręsite pasirinkti. Šiuo metu dantų implantavimas yra siūlomas labai įvairiose klinikose, tad pacientai visuomet turi galimybę rasti jiems labiausiai tinkančią galimybę. Nors kartais tenka pastebėti, kad mažesniuose miestuose dantų implantavimas kainuoja pigiau, tačiau svarbu įvertinti tai, kad atkuriant prarastą dantį prireiks ne vieno vizito, todėl kelionės jums kainuos papildomai.

Taigi, jei siekiate, kad dantų implantacijos kaina būtų kuo mažesnė, galite pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos klinikos. Dažnais atvejais tokia informacija yra pateikiama internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse, tad rasti palankiausią pasirinkimą neturėtų būti labai sudėtinga. Taip pat kainai turi įtakos tai, kokio gamintojo implantai yra pasirenkami, ir iš ko bus pagamintos dantų karūnėlės, tad palanku pasidomėti, ką gali pasiūlyti įvairios skirtingos klinikos, ir tikrai rasite patį palankiausią pasiūlymą.

Protezavimas-implantavimas.lt klinikos paslaugų kainynas

One thought on “Nuo ko priklauso dantų implantacijos kaina?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *