Naujo buto paieškos: kas svarbu?

Naujų butų paieškos vieniems pirkėjams būna labai lengvos, o kitiems ne taip pasiseka ir tenka ilgai ieškoti bei galvoti ką pirkti. Šiuo metu labai populiarūs yra nauji butai Vilniuje ir daugelis pirkėjų nori sužinoti kaip surasti geriausią variantą. Kas svarbu renkantis butą?

Butas su vaizdu i upePirmiausia reikia pagalvoti apie galimą butų paiešką. Vieni pirkėjai ieško per skelbimus, kiti kreipiasi į nekilnojamo turto agentūras ir peržiūri tai, ką jie siūlo. Dar kiti sužinoję iš pažįstamų apie butų pardavimą važiuoja tiesiai ten, kur jie parduodami. Kai kurie renkasi tinkamą vietą gyventi ir ten suradę butus renkasi iš esamų. Kaip matote galimi labai įvairūs pasirinkimai. Svarbu, kad pirktumėte iš tų pardavėjų, kurie yra patikimi. Pasitaiko atvejų, kad pirkėjai randa siūlomą butą, kuris patinka ir pardavėjams paprašius avanso sumoka neaišku kam, o tuomet paaiškėja, kad avansas buvo sumokėtas neteisėtai ir dažniausiai avanso pirkėjai taip ir neatgauna. Galimi ir kiti atvejai, kai sumokami pinigai už dar nepastatytus butus ir statytojas statybų nebaigia. Yra labai įvairių situacijų, kurios perspėja, kad reikia rinktis patikimus statytojus ir pardavėjus. Pavyzdžiui, rinkitės tokius butus, kur jau didelė dalis yra pastatytų ir parduotų. Pasidomėkite, kiek metų statytojas užsiima šia veikla, kokie klientų atsiliepimai, ar viskas buvo gerai su pardavimais ir pan. Tai leis jums nesuklysti renkantis pardavėją.

Šiuo metu Vilniuje nauji butai yra parduodami įvairių pardavėjų ir statytojų, ir jų yra tikrai nemažai. Jums reikėtų surasti tuos, kurie yra patikimi bei sąžiningi. Taip pat reikės pasirinkti ir tinkamą vietą, kurioje pirksite butą. Pagalvokite, kur jums būtų patogu gyventi. Galbūt norite gyventi tam tikrame jums patinkančiame rajone? O gal norite gyventi arti savo darbo vietos? Kiekvieno pirkėjo vietos pasirinkimas turi būti individualus ir nereikia rinktis vietos pagal tai, kad kažkas rekomenduoja tą vietą kaip pačią geriausią.

Pagalvokite, kur jums bus patogu gyventi arba, kurioje vietoje norėtumėte gyventi dėl jums svarbių priežasčių, pavyzdžiui, dėl galimybės būti arti patinkančio parko ar miško. Kiekvienas pirkėjas ras savo prioritetų, kurie jam bus svarbūs renkantis vietą, kur gyventi. Reikia tik atidžiai pagalvoti ir suprasti, kad vietos pasirinkimas yra tikrai labai svarbus. Nuo to priklauso ar jums ten tikrai patiks. Tai žinodamas kiekvienas pirkėjas galės tinkamiau priimti sprendimą dėl perkamo buto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *