Naudoto traktoriaus pirkimas

Jei esate smulkus ūkininkas, tikriausiai negalite sau leisti pirkti naujos žemės ūkio technikos. Žinoma, nauji padargai visuomet yra kur kas pranašesni, o daugeliu atvejų ir patvaresni nei naudota technika, tačiau gyvenimas yra taip surėdytas, jog ne visuomet galima sau leisti viską, kas geriausiai. Kartais tenka suktis iš situacijos su turimais resursais, todėl kalbant apie šį konkretų ūkio atvejį, kuomet trūksta pinigų naujai technikai, visuomet galima pasižvalgyti į tai, ką jums siūlo naudoti traktoriai.

Naudoti traktoriai gali būti ne ką prastesnis pasirinkimas, nei nauja technika, jei pasirenkate teisingai ir atsakingai. Visų pirma reikėtų suprasti, kad naudotas traktorius naudotam traktoriui nelygus – viskas labai priklauso nuo jo amžiaus, išdirbtų valandų, techninių specifikacijų bei tai, kaip jį prižiūrėjo buvęs šeimininkas.

Traktoriai pigiauKad ir koks visų galų meistras bebūtumėte, nepatariame priimti sprendimų apie naudoto traktoriaus techninę būklę patiems, be autorizuotų specialistų pagalbos. Visuomet, kai yra kalbama apie naudotą techniką, ir visai nesvarbu ar tai traktoriai, automobiliai ar lėktuvai, turėtumėte pasikliauti tik tuo, ką pasakys meistrai po nuodugnios apžiūros.

Naudotų traktorių finansavimas

Tikriausiai visi esate girdėję apie tai, kaip galima gauti įvairias paramas iš Europos sąjungos fondų. Tai ypač aktualu ūkininkams, kurie tokiomis paramomis naudojasi dažniausiai. Kaip bebūtų, nesusidarykite klaidingo įspūdžio, jog jei perkami naudoti traktoriai, tai tokios paramos gauti neįmanoma, mat ji galioja tik naujai technikai. Tai nėra tiesa. Kaip bebūtų, egzistuoja vienas niuansas, kuris yra labai svarbus – naudotas traktorius turėtų būti perkamas ne iš fizinio asmens, o iš oficialios įmonės, kuri deklaruoja savo veiklą ir yra žinoma kaip naudotos technikos pardavėja. Viena iš tokių įmonių yra UAB Dotnuva, kurios puslapyje adresu dotnuvabaltic.lt galite rasti daugybę naudotų traktorių pasiūlymų. Apsilankykite jų puslapyje jau dabar ir turėsite šansą susidaryti nuomonę, kokią techniką ir už kokią kainą įmanoma nusipirkti Lietuvoje. Nepamirškite, kad oficialiose įmonėse pardavinėjama naudota technika prieš tai yra mechaniškai patikrinta, todėl tikimybė jog nusipirksite traktorių, kuris yra prastos būklės – itin maža.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *