Anglų kalbos kursai – tiems, kurie žvelgia į ateitį

Mokomės anglų kalbosUžsienio kalbų mokėjimas – tai ne tik kelias į tarptautinius vandenis ir galimybė darbo ieškoti užsienyje. Kai kurios kalbos yra tiesiog būtinos ir norint įsitvirtinti savo gimtojoje šalyje bei tapti puikiu specialistu. Bene pati svarbiausia ir naudingiausia kalba šiuolaikiniam žmogui – anglų. Ypač, jei karjera siejama su IT skyriumi, rinkodaros, pardavimų, mokslo bei kitomis sritimis. Todėl labai svarbu, kad jau jauname amžiuje vaikai turėtų aukščiausio lygio mokymą – daugiakalbiškumas reikalingas tiek stojant į universitetą, tiek norint išvažiuoti įgyti patirties Erasmus programomis, tiek ieškant darbo. Ir nors vidurinėse mokyklose ar gimnazijose teigiama, kad čia suteikiamos visos reikiamos žinios, kokybiškam mokymuisi reikalingi papildomi anglų kalbos kursai. Kodėl?

Įdomesni būdai mokytis

Nors visos mokyklos dirba pagal nustatytas švietimo programas, ne visur apgalvojama, kaip vaikus pritraukti mokytis užsienio kalbų – ypač jauname amžiuje. Juk antroką ar trečioką būtų itin sunku sudominti nuobodžiomis knygomis… Anglų kalbos kursai naudingi todėl, kad juos vedantys žmonės puikiai žino, kaip žaidimo, smagaus pasisėdėjimo ar neįpareigojančių veiklų forma paskatinti mažuosius įsiminti tam tikrus žodžius, taisykles ir pan. Toks mokymosi būdas jiems įdomesnis, todėl yra kur kas efektyvesnis. Be to, papildomi anglų kalbos kursai yra puikiai suderinami su mokyklų programomis, todėl padeda labiau įsigilinti į jose gaunamas temas.

Daugiau dėmesio vaikui

Tenka pripažinti, kad didesnėse klasėse labai sunku susikoncentruoti į kiekvieną mokinį ir skirti jiems pakankamai dėmesio. Dėl šių priežasčių neretai tylesni, ramesni bei kuklesni vaikai tampa nepastebėti, o tai turi įtakos jų mokymosi rezultatams. Anglų kalbos kursai, skirti vaikams, yra vedami mažesnėse grupėse, kartais su jomis dirba daugiau nei vienas asmuo, todėl Jūsų vaikai gaus pakankamai dėmesio, bus išsiaiškintos jų mokymosi spragos ir bandoma dirbti su sunkiausiai besisekančiomis temomis.

Puiki kaina

Daugelis tėvelių mano, kad geriausias būdas vaiką išmokyti papildomai – samdyti korepetitorių. Visų pirma, jų valandiniai įkainiai kur kas didesni nei mokymasis grupėse. Na, o antra – bendraudami su kitais vaikais, gaudami dialogus ir mokydamiesi žaidimo būdu, vaikai bus kur kas labiau suinteresuoti, anglų kalbos kursai jiems patiks labiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *