Merino vilnos drabuziai kudikiams ir vilnonis pledas kudikiui – kur juos įsigijau?!

Mūsų būtiniausių daiktų kolekcija paruošta! Aš išstudijavau šią temą, apskambinau visas drauges, atlikau rinkos monitoringą ir… vualia! Surinkau visus naudingiausius pasiūlymus su kokybę atitinkančiomis kainomis. Bet kuriuo atveju visa šiame straipsnyje esanti informacija subjektyvi, pirmiausia aš rinkausi prekes sau ir savo vaikui.

Pirmuosius šešis savo gyvenimo mėnesius didžiąją laiko dalį mažylis miega. Todėl itin svarbu jam įsigyti natūralius ir kokybiškus daiktus.

Prekių naujagimiams asortimentas milžiniškas. Šiame straipsnyje papasakosiu apie tokius gaminius, kaip vilnonis pledas kudikiui ir merino vilnos drabuziai kudikiams.

Kam reikalingi vilnoniai pledai kudikiams?

Vilnoniai pledai kudikiams – tai ne tik labai funkcionalūs gaminiai. Jie tarnaus jūsų vaikui, net kai šis gerokai ūgtelės.

  • Pledas naujagimiui reikalingas vasarą, išsirašant iš gimdymo namų.
  • Pledu galima užkloti vaiką kambaryje arba mašinos salone, juo galima pakloti lovytę.
  • Jį galima naudoti vežimėlyje pasivaikščiojimo lauke metu bet kuriuo metų laiku.
  • Patogu patiesti pledą ant grindų, kai mažylis jau truputį paaugęs ir nori žaisti su žaislais.

Vilnonis pledas kudikiui, jo ypatumai

Vilnonis pledas kudikiui – praktiškas ir ilgaamžis gaminys. Vaikiski vilnoniai pledai ne vienerius metus išlaiko savo gerąsias savybes ir nepraranda puikios išvaizdos. Vilna sugeria drėgmę, tačiau pati išlieka sausa, todėl po vilnoniu pledu jauku ir patogu. Šio daikto vertė tame, kad jame nesiveisia sveikatai kenksmingos dulkių erkutės.

Vilnoniai pledai vaikams, jų rūšys

Vilnoniai pledai vaikams būna keleto rūšių, priklausomai nuo gyvūno vilnos. Tai pagrindinė charakteristika, į kurią pirmiausia atkreipiame dėmesį. Kiekviena vilna pasižymi skirtingais šilumos bei nusidėvėjimo rodikliais.

Merino vilnos pledai kūdikiams

Merino vilna – aukščiausios kategorijos vilna. Ji išsiskiria ypatingu elastingumu, tankumu ir minkštumu. Merino vilna kūdikiams suteiks maksimalų šilumos lygį. Merino vilnos pledas kudikiui gali būti austinis arba megztas. Dėl šios vilnos minkštumo iš jos gaminami ne tik merino vilnos pledukai kudikiams, tačiau ir merino vilnos drabuziai kudikiams.

Merino vilnos pledai kūdikiams ilgai išlaiko patrauklią išvaizdą. Megzti modeliai labai praktiški, kadangi išsiskiria puikiomis purvui atspariomis savybėmis ir yra gana neteplūs. Merino vilnos pledas naujagimiui net kasdien naudojamas nepraranda savo pirminės išvaizdos.

Avies vilnos pledas

Avies vilnos pledas – populiarus modelis, viliojantis gera kaina ir puikiais šilumos rodikliais. Dideli šios žaliavos kiekiai leidžia gaminti aukštos kokybės gaminius net ekonominės klasės kategorijoje. Natūrali vilna puikiai šildys, jei patalpoje labai šalta, tačiau tuo pačiu neleis perkaisti, jei taptų karšta.

Vilnos sudėtyje yra gamtinės priešuždegiminės medžiagos – lanolino. Jis itin naudingas kenčiantiems dėl sąnarių ar odos problemų. Avies vilnos pledas absoliučiai neturi jokių toksiškų medžiagų net tokiu atveju, jei gyvūnai, iš kurių paimta vilna, gyveno ne pačiais geriausiais ekologijos rodikliais pasižyminčiuose rajonuose.

Kupranugarių vilna

Vaikiškas pledas iš kupranugarių vilnos lengvesnis, nei avies vilnos pledas. Gyvūno plaukas tuščiaviduris, todėl labai mažai sveria, o kupranugario pūkai apskritai praktiškai besvoriai. Daiktas praktiškas ir patogus. Kad jis būtų puresnis prieš pirmąjį naudojimąsi reikia jį ištiesti ant lygaus paviršiaus šiltoje patalpoje.

Vaikams dažniausiai renkamasi būtent kupranugario vilnos pledą. Jis pasižymi visomis vaikiškam gaminiui reikalingomis savybėmis. Tokiu pledu nepavojinga naudotis net patiems mažiausiems. Po juo neįmanoma perkaisti ar sušalti.

Jako vilna

Šaltuoju metų laiku gerai šildo vilnonis pledas iš jako vilnos. Jo savybės artimos kupranugarių vilnai, o struktūra panaši į žmogaus plauko, todėl ši vilna nedirgina net labai jautrios odos. Įsigyti jako vilnos gaminių gana sudėtinga, kadangi jakai nėra auginami pramoniniais mastais.

Lamos vilnos pledai kudikiams

Lamos vilnos pledai kudikiams ypatingi tuo, kad jų paviršius net naudojant labai ilgą laiką nesigumuliuoja. Vilna gana kieta, todėl paprastai pridedamas tam tikras procentas minkštesnės vilnos arba sintetikos.

Alpakos vilnos pledas

Alpaka – tai Peru lama. Alpakos vilnos pledas išsiskiria šiluma. Kaip ir daiktai iš lamų vilnos, alpakų vilnos gaminiai nebūna 100% gryni, į juos įmaišoma kitokios rūšies vilnos arba sintetikos. Kitos charakteristikos panašios į vaikiškų pledų iš kupranugario vilnos savybes, tik šie sunkesni.

Geras variantas – vilnonis pledas iš maišytos alpakų ir merino vilnos. Toks gaminys kokybiškas ir savyje apjungia abiejų vilnų geriausias savybes.

Ir aš įsigijau! Puikūs merino vilnos drabuziai kudikiams

Dukrytei pirkau Lorita firmos kombinezoną iš merino vilnos. Žiemos pradžioje žiūrėjau į šį gaminį su nepasitikėjimu, vilkėjome kaip antrą rūbų sluoksnį ant medvilninio miego kombinezono. Vėliau perskaičiau, jog merino vilnos drabuziai kudikiams dėvimi kaip pirmo sluoksnio rūbeliai, kad apsaugotų nuo drėgmės ir reguliuotų šilumą. Tad kai gerokai spustelėjo šaltukas vilkdavomės Lorita kombinezoną, o ant viršaus – fliso kombinezoniuką. Vaikas neperšalo ir neprakaitavo. Dar vienas geras variantas – "bodžiukas + kelnytės" – mano manymu taip dar šilčiau, nei su kombinezonu, arčiau kūno (ir ilgesniam laikui užtenka). Apskritai, merino vilna kūdikiams puikus dalykas, visiems rekomenduoju! Brangoka, tačiau verta.

Dar vienas puikus pirkinys – merino vilnos pledas naujagimiui

Merino vilnos pledas naujagimiui, žinoma, brangokas pirkinys. Tačiau kas ieško, tas visada randa. Jis praktiškai besvoris, labai malonus prisiliesti, 140х100 dydžio. Realybėje pasirodė dar geresnis, nei aš tikėjausi! Padovanojo močiutė ir senelis, kurie labai laukė anūkėlio.

Drabužiai kudikiams – kur perku aš ir kur rekomenduočiau įsigyti

Vilnoniai pledai vaikams ilgai džiugins savo kokybe, jei juos teisingai išsirinksite. Apeikite iš tolo abejotinos reputacijos prekyvietes turguose. Kadangi kokybiškų gaminių ten tikrai nerasite. Tokiose vietose net brangūs daiktai su markiruote „100% vilna“ greičiausiai bus pagaminti iš sintetikos, geriausiu atveju, su įmaišyta vilna. Nepamirškite, jog vilnoniai gaminiai nebūna pigūs.

Aš priėmiau tinkamą sprendimą pasirinkusi savo mėgstamiausią internetinę parduotuvę, kurioje tik kokybiški drabužiai kudikiams. Be abejonių, tai KIDY.eu. Labai daug laiko praleidau bendraudama su jų Palaikymo tarnyba. Man atsiuntė papildomai nuotraukų, matavo rankovių ilgį, davė tikrai daug naudingų patarimų. Tokio aptarnavimo aš dar niekur nebuvau mačiusi. Čia tikrai normalios kainos (girdėjau, kad jie dirba tiesiogiai su gamintojais), o dar kai tapau nuolatine jų kliente ir gavau specialų Promo kodą nuolaidoms, tai kainos realiai džiugina. Ir dar sužinojau, kad prekes jie pristato visame pasaulyje. Sumaniau sesei padaryti dovaną, tai į Niujorką per 5 dienas pristatė! Draugės iš Norvegijos, pasirodo, irgi pas juos jau seniai prekes užsisako.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *