Kiek kainuoja apsauga?

Saugos sprendimaiŠiais laikais, kai nusikaltimų skaičius vėl auga ir spaudoje mirga antraštės apie įvykdytas žmogžudystes ar vagystes, labai svarbu pasirūpinti, kad tiek ir jūsų bei artimųjų sveikata, tiek ir materialinis turtas būtų tinkamai apsaugoti nuo nedorėlių. Jei galvojate, kad jums reikia nusipirkti pistoletą ar įsigyti kovinį šunį, galvokite dar kartą – visos apsaugos paslaugos šiais laikais yra tikrai prieinamos net ir vidutines pajams gaunantiems žmonėms, todėl šį darbą reikėtų patikėti profesionalams, kurie pritaikys tinkamus sprendimus ir užtikrins, jog jūs visą laiką jaustumėtės saugiai.

Daugelis žmonių vis dar abejoja ar jiems verta kreiptis į tokias paslaugas siūlančias įmones, nes turi susidarę klaidingą įspūdį, jog tokios paslaugos kainuoja itin brangiai ir jie neišgalės sau to leisti. Kaip bebūtų, tai yra visiška netiesa – pasidomėkite šiek tiek atidžiau ir patys tuojau pat tuo įsitikinsite. Prieš save turite itin galingą įrankį – internetą. Jo pagalba galite surasti daug informacijos ir apdoroti tikras žinias, o ne kažkur girdėtus gandus ar įsisenėjusius, bet netikslius stereotipus. Kaip pavyzdį paimkime įmonę Mano Sauga. Jų puslapyje adresu manosauga.lt yra aprašytos visos jų teikiamos paslaugos ir jų kainos. Tad kodėl gi jums jų nepatyrinėjus?

Konkrečios apsaugos paslaugų kainos

Mokėtina suma už apsaugą priklauso nuo to, kokio tipo ji yra ir kokias paslaugas jūs gaunate.

  • Objektų sauga ir signalizacija. Jei turite standartinį butą mieste, jo apsauga jums kainuos viso labo 10 eurų per mėnesį. Tikrai įkandama suma, tiesa? Porą vakarų atsisakykite alaus ir jau turėsite mėnesio biudžetą savo turto ir sveikatos apsaugai. Ką gausite už tokią sumą? Laidinę ir bevielę signalizaciją, jūsų bute bus pajungtas centrinio stebėjimo pultas, kuris leis operatyviai reaguoti į jūsų iškvietimus. Tai reiškia, kad 24 val. per parą jūsų butas bus apsaugotas. Jei norite atitinkamas paslaugas užsakyti savo namui ar dar didesnėms patalpoms, kaina žinoma bus didesnė.

  • Stebėjimo kameros. Vos už vieną eurą per mėnesį, jūsų daugiabutį stebės dvi vaizdo stebėjimo kameros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *