Kaip išsirinkti geriausią indaplovę?

IndaplovėsTikriausiai, jus erzina kriauklėje palikti indai, tiesa? Tikriausiai, ne kartą svajojote, kad jie susiplautų patys, arba bent jau kažkas už jus tai padarytų. Dabar tai yra realu. Šiam darbui, pagalbos ranką jums tiesia indaplovės. Įsigijus indaplovę, niekada daugiau nereikės galvoti apie indus, kurie laukia jūsų grįžtant iš darbo ir daugiau laiko galėsite skirti sau. Vienintelis klausimas, kaip išsirinkti indaplovę, kuri galėtų patenkinti žmogaus individualius poreikius. Dalykai, kuriuos reikėtų apsvarstyti yra šie:

Kompaktiška ar standartiška? Kompaktinės indaplovės yra labiau skirtos mažesnėms erdvėms. Paprastai jos plotis yra mažesnis nei pusė metro, todėl tai palieka daugiau papildomos vietos šalia pačio indaplovės. Standartiškos indaplovės yra didesnės. Kompaktiškos indaplovės yra geras pasirinkimas, jeigu gyvenate vienas, arba dviese. Standartiška indaplovė yra idealus pasirinkimas, jeigu kiekvieną vakarą gaminsite maistą trims ar keturiems asmenims. Šios indaplovės talpina, kur kas daugiau indų, nei kompaktiškos indaplovės. Norėdami sužinoti, kokia yra tokios indaplovės kaina, užeikite į internetinę varle.lt parduotuvę.

Įsitikinkite, kad indaplovė turi visas reikiamas funkcijas. Šiuolaikinės indaplovės paprastai turi daugiau funkcijų. Pagalvokite, kokie yra jūsų poreikiai ir kokių funkcijų jums gali reikėti. Gera indaplovė turėtų turėti:

  • Atidėto plovimo funkciją. Tai leidžia nustatyti, kad indaplovė pradėtų plauti indus nuo vienos valandos iki dvidešimt keturių. Kokią valandą nustatysite, po tiek laiko indaplovė ir pradės plauti indus;

  • Skalavimo ir palaikymo funkcija. Ši funkcija padės jūsų indus išlaikyti švaresnius, be jokių papildomų plovimo skysčių;

  • Funkcija trapiems indams. funkcija trapiems indams įjungia ne tokį intensyvų plovimą, taip padedant išsaugoti trapius indus, tokius kaip vyno taurės ir panašiai;

  • Sanitarinė funkcija. Padės sunaikinti iki 99.9% bakterijų.

Tačiau, reikėtų atkreipti dėmesį, kad kuo daugiau funkcijų indaplovė turės, tuo indaplovės kaina, gali būti didesnė. Todėl, sužinokite visas norimos įsigyti indaplovės funkcijas, nes tikėtina, kad kai kurių net nenaudosite.

Ar indaplovės vidus yra iš nerūdijančio plieno? Tokios indaplovės yra pačios geriausios ir kokybiškiausios, nes išvengsite rūdžių. Taip pat, indaplovės su nerūdijančio plieno vidumi yra puikus pasirinkimas, jeigu norima išvengti dėmių ir nemalonaus kvapo. Nerūdijantis plienas geriau perduoda šilumą, nei kitos medžiagos, todėl indaplovės greičiau išdžiūsta.

Ar indaplovė plauna tyliai ar triukšmingai? Net nedvejojant, įsigykite indaplovę, kuri indus plautų tyliai. Kitu atveju, viso plovimo metu, norėsite nebūti namuose, nes triukšmas gali būti išties nemalonus. Dažnai indaplovės, kurios garsiai dirba, turi papildomą funkciją, kurią įjungus, garsas bus nuslopinamas. Prieš įsigyjant indaplovę, galite patikrinti jos plovimo garsą, tam tikrame decibelų lygyje. 45 decibelų ar mažesnis lygis bus beveik tylus. 50 decibelų lygis yra lygus įprasto pokalbio garsui. Idealus lygis būtų 44 decibelai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *